Návod "Jak na shody Tinderu"

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Viktor
Udělil poděkování: 29 x
Obdržel poděkování: 56 x

Maximize the Chances

Příspěvek od Viktor »

Antihrdina píše: 06 bře 2019, 01:11 Jinak díkec Viktore, Tinder už taky mám, nemáš nějaký doporučení jaký fotky nebo typ popisu je nejvíc kundolapoidní?
Jsem rád, že to pomáhá.

Řeknu ti, jaké mám asi půl roku...
- hezký portrét od profesionální fotografky
- v Prypjati (Černobyl) u ruského kola
- v kožené bundě s Babettou
- noční v klobouku a baloňáku jako "detektiv"
- jak visím za sochu
- v kabátě a klobouku (tuto chci nahradit, je to před kostelem, tak to může mást)

V popisu mám jazyky, kterými se domluvím + anglicky demonstrativní výčet, co rád dělám za zajímavé aktivity + že jím maso a mám rád jaderný elektrárny.
Tinder beru jako "pasivní příjem". Se dvěma holkama jsem se setkal a v obou případech jsem upřímně hodně rád, že je znám a vídáme se opakovaně. Jedna se mě ptala: "Proč máš proboha rád jaderné elektrárny?" a druhá "Ty's byl v Černobylu?".
Skoro bych řekl, že holky na Tinderu letí na jaderný elektrárny. :D

Ten s plynovou maskou.
martin123
Udělil poděkování: 460 x
Obdržel poděkování: 302 x

Příspěvek od martin123 »

Že mám rád jaderný elektrárny:D:D no, asi tě to rozhodně odliší
martin123

Příspěvek od martin123 »

Napadá mě to jako příležitost pro uplatnění falešné diskvalifikace "A mám rád jaderné elektrárny....takže typický nudný nerd." - nerdiness, za kterej se nestydis, je podle mě dost sexy + falešná diskvalifikace kombo mi zní hrozně dobře....jakoze jsi svůj a bude s tebou zábava.
martin123

Příspěvek od martin123 »

Ta falešná diskvalifikace by tam fungovala jako demonstrace sociální inteligence- že víš, že to není běžný koníček, ale nestydis se za něj (tím, že o tom klidně napíšeš a navíc si z toho i ze sebe zvládneš udělat srandu). Zase bych jako kompenzaci a vyrovnání tohohle použil nejakej přitažlivost tvorivej matroš.
Viktor

Příspěvek od Viktor »

To zní jako dobrej nápad. :)
Já to bral ještě spolu s masem spíš jako "nejsem žádnej šoustlej ekoterorista".
Ten s plynovou maskou.
martin123

Příspěvek od martin123 »

Viktor píše: 07 bře 2019, 21:12 "nejsem žádnej šoustlej ekoterorista".
To mi zní jako obhajovani (a taky je- buď před ní nebo sám před sebou). Ta FD by tam podle mě měla své kouzlo.
Viktor

Příspěvek od Viktor »

martin123 píše: 07 bře 2019, 23:42 To mi zní jako obhajovani
Spíš ve smyslu abych snížil shodovost s lidmi, kde bychom názorově bojovali.
To šprťáctví by se, jestli to jde, hodilo spíš k Černobylu. Předpokládám, že není moc lidí, co dokáže z hlavy vyjmenovat všechny ulice v Prypjati (13).
Ten s plynovou maskou.
martin123

Příspěvek od martin123 »

Obecně bych při svádění teda moc názorově nebojoval.
Miki
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od Miki »

No něco na tom algoritmu možná bude... nejlepší baby na shodu jsem dostal, když jsem tam 3 týdny nebyl nebo jen naprosto minimálně. ednou za několik dní odklikal pár profilů, když mi začali vyskakovat nějaká upozornění. Potom na mě čekalo 10 zalíbení, mezi nimi se během 2 dnů objevili hned 3 dobré.

Jinak když jsem klikal každý den a to jsem nebral, kde co (tak minimálně půlka ven), tak jsem takovou úspěšnost za stejný čas neměl.
Kvjat_RB
Udělil poděkování: 55 x
Obdržel poděkování: 17 x

Příspěvek od Kvjat_RB »

Teď mě napadá - funguje to obdobně i na Badoo? Snažil jsem se s profilem, fotkami, ale těch shod mám zoufale málo.
Viktor

Příspěvek od Viktor »

Na Badoo je nejefektivnější "drtit" jedničku, než vyčerpáš denní limit lajků. Většinou z toho vznikne tak 5 shod, načež asi 1 z 10 ujde. Nemám Badoo příliš rád.
Ten s plynovou maskou.
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1809 x

Příspěvek od Princ »

Viktor píše: 14 dub 2019, 19:27 vyčerpáš denní limit lajků. Většinou z toho vznikne tak 5 shod.
Pokud vyčerpáš denní limit lajků a máš 5 shod, musíš vylepšit profil.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Kvjat_RB
Udělil poděkování: 55 x
Obdržel poděkování: 17 x

Příspěvek od Kvjat_RB »

Princ píše: 14 dub 2019, 20:47 Pokud vyčerpáš denní limit lajků a máš 5 shod, musíš vylepšit profil.
Je to pravda. Pracoval jsem na Badoo profilu dlouho, ale přiznám se, že jsem čekal lepší výsledky. No nic, budu muset znovu. :)
Miki
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od Miki »

Princ píše: 14 dub 2019, 20:47 Pokud vyčerpáš denní limit lajků a máš 5 shod, musíš vylepšit profil.
Sice ani zdaleka nevypotřebuji všechny like (nebaví mě to), ale v tom případě bych měl asi hodně blbej profil.
Ale taky ze sebe nechci dělat něco, co nejsem...

Uznávám, že třeba fotky bez pohledu do objektivu jsou působivější - tehdy jsem je nedělal pro dokonalý profil (o tom jsem ani neuvažoval), ale měl památku na cool zážitky :D ... BTW mám čerstvou zkušenost s někým "takovým", co dělá fotky pro image, a přišlo mi to dost scary... něco o tom napíšu do deníku...

Jinak takové obecné pozorování, tam kde nejde obejít likeování ženy, jako Tinder, je podle mě lepši konverzní poměr, protože bez toho like se s nikým neseznámí. Tam kde to jde obejít, a poslat ženě zprávu i bez like za kredit jako Badoo (nebo OKC plně bez), je konverzní poměr podstatně horší, protože ženy nejsou nebo nemusí být motivovány likeovat, když mají i bez toho spoustu oslovení. Samozřejmě nemám možnost pozorovat z opačné pozice, ale myslím si, že ta možnost přímého oslovení je pro ženy ve výsledku spíše nevýhoda... jednak je zahlcena nechtěnými zprávami od pochybných individuí, ale i když mnohé odfiltruje, tak podle mě v takovém vzorku stejně bude víc takových těch internetových výtahů apod., kteří si budou chvíli honit ego, ale pak skutek utek, takže žena bude víc znechucená, než když bude klikat a třeba si nenakliká tolik chlapů, kteří by dokázali vybudit zájem nějakou cool hláškou, ale kteří to myslí vážně...
Odpovědět