Návod "Jak na shody Tinderu"

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Viktor
Udělil poděkování: 29 x
Obdržel poděkování: 56 x

Příspěvek od Viktor »

Spousta lidí nadává na Tinder, že nemají shody. Asi už vím jak na to.
Na Tinderu mám celkem dobré fotografie, popisek a označenou oblíbenou písničku. Většinou jsem lajkoval všechny, co nebyly úplné obludy a nebo jim chyběla fotografie. Většinou dlooouho nic a pak v krátkém čase třeba tři shody, ze kterých jsem odpověděl jen na jednu, protože ostatní se mi dostatečně nelíbily.

Před cca měsícem jsem se podíval na Google, proč ty shody tak zlobí (bylo mi jasné, že je to kvůli programu a ne mou vinou). Tinder prý používá algoritmus, který rozhoduje, koho komu ukáže. Program používá tajné hodnocení uživatele (něco jako 1 - 10), které se upravuje podle toho, koho lajkujeme, jestli odpovídáme atd. Lajkováním každé/skoro každé a neodepisováním se score zhoršuje a shody přestávají přicházet. Četl jsem na to hezké přirovnání: "Máš flašku drahé, kvalitní whisky a potom ještě nějakou levnou. Na návštěvu přijde návštěva, co ničím nepohrdne. Kterou whisky nabídneš?"
Začal jsem lajkovat jenom ty, o kterých vím, že jim pak napíšu. Ty ostatní, i když třeba ani nejsou škaredé, dislikuji. Od Vánoc mám 6 nových shod, v průměru jednu za 4 dny. (poslední mi přišla právě teď, předposlední v neděli v noci)

Poučení: nelajkujte všechny, jen ty opravdu hezké a v případě shody jim vždy napište. U mě to funguje.

Snad to někomu pomůže a není to jen náhoda.

Ten s plynovou maskou.
Viktor

Příspěvek od Viktor »

Pro upřesnění přirovnání (dostal jsem na to otázku, tak ať je to naprosto jasné)

Tinder je hostitel. Proč by uživateli, který bere všechno, dával žádané zboží, které chtějí všichni, když má na skladě i kusy, o které nikdo nestojí?
Ten s plynovou maskou.
Tygr
Udělil poděkování: 42 x
Obdržel poděkování: 89 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tygr »

No a kolik z toho máš rande a sexu?
Jinak zajimava teorie.
Nechci holku....chci jich pět.
Risk je zisk.
Bez práce nejsou koláče.
Komu se nelení, tomu se zelení.
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1809 x

Příspěvek od Princ »

J dobre si vybirejte
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Viktor

Příspěvek od Viktor »

Tygr píše: 18 led 2019, 18:51 No a kolik z toho máš rande a sexu?
Jinak zajimava teorie.
Na Tinderu je celkově asi méně lidí, jak na Badoo. Nevím, jestli jsou na něm chytřejší holky nebo jestli je to větší vzácností shody, ale zatím všechny holky z Tinderu, co jsem potkal osobně, jsem teď hodně rád, že znám. Na Badoo jsem zatím nikoho takového nepotkal.
Ten s plynovou maskou.
Dejvid
Udělil poděkování: 12 x
Obdržel poděkování: 43 x

Příspěvek od Dejvid »

Taky mám občas 6 shod za 2 dny a pak třeba týden nic. Nikdy jsem nedával like holkám, které se mi nelíbí. Celkově jsem měl asi 200 shod na tinderu, ale 0 z nich jsem dostal ven. (Určitě něco dělám špatně :D) Ale třeba teď po přednášce jsem byl na streetu balili jsme prodavačku se Zephem, ale přenechal mi jí odešel a nechal mě tam s ní samotnou vzala jsi na mě facebook mám profil bez fotky a píše mi sama chtěla po mně číslo volala mi, tak teď jí hlavně dostat ven sama začala nabízet termíny :).

Ale s holkou tinderu nevím jak jí dostat ven asi jsem se nejspíš jí snažil dostat ven v blbý okamžik a pak jsem začal být nejspíše asi hodně needy. Ale za mě teda rozhodně street je lepší. Ale klidně jestli mi dokážeš poradit tak budu jen rád.
Žij tak, abys byl hrdina svého života.
Viktor

Příspěvek od Viktor »

Já ani nevím.
Takhle, viděl jsem se se dvěma. Jedna je Ukrajinka a s druhou jsem chvíli chodil.
Ukrajinka byla od začátku zajímavá, takže když mi napsala slohovku na svůj názor na Černobyl, řekl jsem, že bude lepší, když se budeme bavit přes FB. Když jsem pak jel na Ukrajinu, bylo jaksi jasné, že se potkáme.
Ta druhá? Ani nevím, tehdá to šlo hodně rychle, prostě jsem napsal něco jako že zní jako fajn člověk a že zítra nemám co dělat, a tak ať se jde se mnou projít.
Ten s plynovou maskou.
lednirg
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od lednirg »

Hele ono je to trochu slozitejsi, protoze logicky Tinder uprednostnuje placene uzivatele. Obcas na to nekdo dela prednasky na CVUT, nebo jinejch technickejch univerzitach, tohle je podle me vec u ktery je potreba poslouchat lidi z oboru... protoze dost casto ctu jak si lidi myslej, ze to "nahackovali" a je to totalni haluz :D
Viktor

Příspěvek od Viktor »

Za posledních 7 dní 4 shody. Nikdy jsem neplatil.
Ztrácím poslední pochyby.
Ten s plynovou maskou.
Kadim
Obdržel poděkování: 6 x

Příspěvek od Kadim »

Viktor píše: 01 úno 2019, 15:49 Za posledních 7 dní 4 shody. Nikdy jsem neplatil.
Ztrácím poslední pochyby.
Seznamky jsou pro totální bety a zoufalce. V žádném případě nedoporučuji. Na Badoo samé ošklivé kedrysaně a Tinder ještě větší sračka. 4 shody za 7 dní je nic. Už jsi nějakou opichal do zadku, nebo si jenom honis u shod?
Kvjat_RB
Udělil poděkování: 55 x
Obdržel poděkování: 17 x

Příspěvek od Kvjat_RB »

Kadim píše: 08 úno 2019, 18:23 Seznamky jsou pro totální bety a zoufalce.
Není pravda. I na seznamkách jsou atraktivní dívky. :)
BlackSin
Obdržel poděkování: 46 x

Příspěvek od BlackSin »

Kadim píše: 08 úno 2019, 18:23 Seznamky jsou pro totální bety a zoufalce. V žádném případě nedoporučuji. Na Badoo samé ošklivé kedrysaně a Tinder ještě větší sračka. 4 shody za 7 dní je nic. Už jsi nějakou opichal do zadku, nebo si jenom honis u shod?
Kadime co ti tvoje máma udělala za prasárnu, že jsi v každým příspěvku tak agresivní ? :D. Tím spíš nechápu, proč se sereš do Viktora, kterej sem dal
nezištně návod, aby ostatním pomohl v seznamování :D
Willst du bis der Tod euch scheidet
Treue ihr sein für alle Tage?

Nein!
Azimir
Udělil poděkování: 73 x
Obdržel poděkování: 99 x

Příspěvek od Azimir »

BlackSin píše: 09 úno 2019, 14:43 Kadime co ti tvoje máma udělala za prasárnu, že jsi v každým příspěvku tak agresivní ? :D. Tím spíš nechápu, proč se sereš do Viktora, kterej sem dal
nezištně návod, aby ostatním pomohl v seznamování :D
Nekrm trolly 😃
Žádná výhra není zárukou trvalého celoživotního sebevědomí!
Tygr
Udělil poděkování: 42 x
Obdržel poděkování: 89 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tygr »

Já si třeba též myslím, že seznamky jsou zbytečné, ale dá se to říct i líp Kadime.
Nechci holku....chci jich pět.
Risk je zisk.
Bez práce nejsou koláče.
Komu se nelení, tomu se zelení.
Antihrdina
Udělil poděkování: 96 x
Obdržel poděkování: 168 x
Kontaktovat uživatele:

Maximize the Chances

Příspěvek od Antihrdina »

Že seznamky jsou pro "bety a zoufalce" si taky moc nemyslím. Dá i rozum že tam holky jsou, některý jsou až moc obklopený betama tak rozhodí síť i takhle, jiný mají rády diverzitu - tzn. nejsou tam jen hnusný bichz protože si o ně nikdo neopře kolo.

Plus, já teď pomalu rozjíždím masovou rotaci, první se mi ale musí ex vyklidit z bytu (logistika vážění) a taky najít arbajt (abych měl nějakej relativně stabilní režim a okýnko na bichz). Nicméně už teď domlouvám schůzky s holkama do budoucna (ressurectnul jsem všechny ty koťata kterým jsem nasliboval schůzky a posezení a společný fetování a jsou zase pending), zakládám profily, obepisuju štětky, abych viděl který se chytnou a který ne, hodlám je farmit jak surky na Travianu.

A založením profilu si vytvoříš v podstatě "pasivní" příjem štětek, když máš ten profil dobrej tak, že ti píšou samy. Je to o přístupu, nikdy moc nevěř nějakým těm klasickým hovadinám co se o seznamkách tradujou. Mám ale radši osobní kontakt s holkama než chatík, to jo, tam ta má overconfidence a bombastic self-presentation někdy backfirne a vystraší mi je.

Jinak díkec Viktore, Tinder už taky mám, nemáš nějaký doporučení jaký fotky nebo typ popisu je nejvíc kundolapoidní?
In a dedicated search for higher knowledge, absolute answers and ultimate happiness, I have lost everything else - friends, family and myself. Eventually waking up from my selfish delirium, I have lost this religion as well, returning back into the Wasteland.
Odpovědět