digi overwarming

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
nemovan
Udělil poděkování: 8 x
Obdržel poděkování: 5 x

digi overwarming

Příspěvek od nemovan »

Chci se zeptat jak řešíte v rámci digigame, když rozjednáte holku (cítíte že je vybudováno spojení a přitažlivost) na schůzku, ale víte že je možné to podniknout až třeba za dva týdny. Mám problém že to buď převařím (zprávy aby řeč nestála), anebo když jí zase skoro ignoruju tak v obou případech vyprchá takový ten zájem a většinou už se mi nepodaří ta konverze na schůzku v tom domluveném čase.

vrtulnik
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 1 x

digi overwarming

Příspěvek od vrtulnik »

Presne toto aj mna zaujima, a premyslam vzdy nad tym. Bud to prepisknem a uz v podstate od nej vytiahnem dost vela info a konverzacia zacne byt nudna, a tym padom zacnem byt needy alebo celkovo z tej konverzacie citim uz nudu, alebo sa to ubera uz takou cestou na silu, aby nebolo "ticho". Alebo druha varianta, ze pisem menej casto - dajme tomu 1x - 2x denne a taktiez to vyprcha (teda pokial nie som dotycnej vysneny princ :D )

Som tu niekde cital (alebo to bolo inde?), ze fyzicke strenutie by malo byt tak okolo troch dni od prveho napisania a zisteni zakladnych info o zene. S cim osobne suhlasim. Je to taky zlaty stred (3-5 dni), pretoze nedostane strach, ze na nu tlacim (nepozna ma) a zaroven si to neposierem v digi.
shyguy
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 9 x

digi overwarming

Příspěvek od shyguy »

Ak máš dohodnutý termín dejtu hoc aj za 2 týždne tak by som tu digi už veľmi neznasilnoval a poslal by som tak 1 správu za den, dva.
Nefunguje mi posielanie sukromnych sprav. V pripade ze chces ist na SG/CG tak mi posli rovno tvoje cislo.
Odpovědět