Balení neznámých holek na internetu

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Miki
Poděkoval: 2 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Příspěvek od Miki » 12 bře 2019, 17:58

Holky na Tinderu sbalit jde, zrovna v neděli jdu s jednou na rande, úplně jak z manuálu. S další půjdu někdy na pokec (neláká mě fyzicky, ale je dost specifická osobnost a nevyžadovalo to moc energie), s jednou mám zatraceně dobrý spojení, ale předběhl mě o 3 týdny nějakej jinej týpek, jí se moc nechce do paralelního vztahu je ochotná se i sejít a má pocit, že když to udrží virtuálně, tak že to udrží pod kontrolou a jak by řekli Slováci namotávám se do toho já - sice né úplně jak podle manuálu jen obráceně, ale některé věcí fungují úplně stejně i naopak, takže jsem zjistil, že jsem už do ní lehce zabouchnul :( zase ten nejlip zbalene si clovek zdaleka tak nevazi...

Všechno 30-40, takže žádné naivní náctileté, po cca 1,5 týdnu, kdy se tomu zas aktivně věnuju, po té co jsem tam asi 1,5 měsíce nechal profil bez aktivity (tzn. nastřádaly se tam nějaké like od ženských). Hodil jsem se nejdřív psychicky do pohody a snažím se u toho aspoň občas přemýšlet po streetařsku (i když s tou poslední to poslední mi to moc nejde).
Předtím jsem tam byl během půl roku několikrát den dva - vždy neúspěšně, v lednu (předtím než jsem něco přečet), poprvé nějaký smysluplnější dialog, který směřoval k reálu, ale přesto jsem zazdil jednu nádhernou dvacítku (snažší cíl)...

Jo a zásadně holky oslovuju jen když mě lajknou, oslovuju individualne a pokud to jde, tak zkusim pouzit neco, aby hned preskakovali. Mimochodem
kromě výše jmenovaných se bavím s jednou naprosto exluzivní kockou, psycholozkou, uplne v pohode se bavi o sobe, neni to jako s otravou, protoye se omluvi, kdyz neodepise obratem, ale sama se nepta a o to hur ji podstrkovat neco na preskoceni, hlavne nevim jak ji rozhodit... co je podstatne, naprosto nechapu, jak me mohla lajknout.... Jo jinak v profilu mam, ze sice mam rad more, ale ne se valet u hoteloveho bazenu, tak radsi jezdim individualne, tak se pri lajkovani vetsina zlatokopek a insta princezen zrejme eliminuje sama...

TristanPRG
Poděkoval: 34 krát
Obdržel poděkování: 38 krát

Příspěvek od TristanPRG » 13 bře 2019, 14:18

Dohadovanie sa na kino dlhšie vopred?
Príklad zo včera, ako reagujete ak sa dohadujete na kine, ale daný týždeň máte obaja plný a mám v hlave, že dohadovať dátum na viac ako 3 dni a duplom, že uvidíme budúci týždeň je proste u holek blbosť a x krát sa to zmení.
Táto holka ktorú vôbec nepoznám, ale krátku dobu skrz značku GwC na ig pozriem dala stories: Niekto kto by šiel do kina na Cap.Marvel?
Odpísal som: ja zajdem..a konverzácia dopadla takto..
Obrázek

Posral som to v momente keď povedala, že nemá tento týždeň pre buď prácu/fitko čas a mne došlo, že o čom sa teraz baviť keď chcem s ňou do toho kina a riešiť to teraz na budúci týždeň je ďaleko a tak som zmenil tému, nešťastne sa vyvíjalo a jej začalo vadiť, že sme nezostali u témy kino :)
Ako by ste to riešili, keď by šlo o kino, ale čas tento týždeň nie je? Povedali, že budúci a koniec konv. ďalej s ňou nekonverzovali a ozvali sa až pak? Dik:)

pardal007
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Příspěvek od pardal007 » 13 bře 2019, 22:20

TristanPRG píše:
13 bře 2019, 14:18
Dohadovanie sa na kino dlhšie vopred?
Príklad zo včera, ako reagujete ak sa dohadujete na kine, ale daný týždeň máte obaja plný a mám v hlave, že dohadovať dátum na viac ako 3 dni a duplom, že uvidíme budúci týždeň je proste u holek blbosť a x krát sa to zmení.
Táto holka ktorú vôbec nepoznám, ale krátku dobu skrz značku GwC na ig pozriem dala stories: Niekto kto by šiel do kina na Cap.Marvel?
Odpísal som: ja zajdem..a konverzácia dopadla takto..
Obrázek

Posral som to v momente keď povedala, že nemá tento týždeň pre buď prácu/fitko čas a mne došlo, že o čom sa teraz baviť keď chcem s ňou do toho kina a riešiť to teraz na budúci týždeň je ďaleko a tak som zmenil tému, nešťastne sa vyvíjalo a jej začalo vadiť, že sme nezostali u témy kino :)
Ako by ste to riešili, keď by šlo o kino, ale čas tento týždeň nie je? Povedali, že budúci a koniec konv. ďalej s ňou nekonverzovali a ozvali sa až pak? Dik:)
Ahoj,
jak už ti napsala slečna, přeskakujes témata, sám bych nevěděl co na to říct. Jeden příspěvek o kině, najednou zase něco jiného :D Pouzivas zbytečně otázky a moc se kvalifikujes. Chybu jsi udělal hned na začátku kdy jsi napsal že ucis děcka na bazénu ( nebo něco v tom smyslu, píšu z mobilu a už ten scr nevidim ). Lepší by bylo napsat: můžu až od 5:30. Pokud jí to bude zajimat sama se zeptá. Nebudeš vypadat jako že se přehnaně snažíš. Potom co napsala že do Prahy nepojede je jasný že z Prahy není a napsal bych něco ve smyslu že pokud tě přesvědčí o kvalitě jejich kina, ses ochotny prijet, ale že podle tebe na Pražské kino nic nemá... Bude obhajovat Beroun a donutis ji se kvalifikovat. Nebo něco jiného, ale snaž se to podat tak, aby se snažila ona.

Ke konci na tebe byla naštvaná ( druhá půlka konverzace už se blížila hádce, nevím jak dlouho si s ní píšeš, ale podle mě to už je ztracený.

LoArmistead
Poděkoval: 27 krát
Obdržel poděkování: 57 krát

Příspěvek od LoArmistead » 22 bře 2019, 15:35

Čau všem,

tak se mi zdá, že se téměř v jednu a tu samou chvíli dost zásadně rozsypalo jak Badoo tak Tinder.

Tinder - z ničeho jsem přestal mít jakýkoliv propojení. Dřív se mi celkem dařilo a najednou (začátkem ledna) jsem přestal dostávat propojení, aniž bych na profilu změnil cokoliv (fotky, popisek). Profil jsem smazal, založil novej a nedostal ani jedno propojení. Nedávno jsem ho opět smazal, opět založil novej a opět ani ťuk. Neví někdo, čím to? Samozřejmě, existuje varianta že jsem se šerednej moula, ale to jsem byl i předtim :D

Badoo - téměř u každý atraktivní holky musíte nejdřív získat propojení (což je super těžký, jelikož těch srdíček jí denně přijdou desítky), nebo jí můžete napsat rovnou, ale za kredity/prachy, což nehodlam v digi topit skutečný peníze.

Moje otázka tedy zní, děje se vám to taky a jak to případně řešíte? Chodíte třeba kvůli digi jinam? Naštěstí se udělalo jaro a tak se dá krásně streetovat, ale přeci jen jsem si digi občas dal. Díky za tipy :)
-30 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-po čtyřletým vztahu back in da gejm-kouzlo upřímnosti-

Dejvid
Poděkoval: 10 krát
Obdržel poděkování: 32 krát

Příspěvek od Dejvid » 22 bře 2019, 20:15

Já badoo i tinder momentálně nepoužívám, ale to protože mi to bralo čas, který využívám jinak. Ale každopádně dá se i na instagramu třeba zareagovat na stories nebo tak vím, že brácha tak dostal pár holek ven, já teda jen jednu holku z instagramu jsem dostal ven, ale to bylo nechtěně , když jsem se překliknul začal jsem jí sledovat ona mě začala sledovat zpátky napsali jsme si pár zpráv a pak dostal ven :)
Žij tak, abys byl hrdina svého života.

Jirkalos

Příspěvek od Jirkalos » 14 čer 2019, 13:56

Zdravím po dlouhé době bych potřeboval znovu radu. Začal jsem si psát s holkou na Badoo všechno bylo dobrý sama si řekla o Fb tak jsme pokračovali v konverzaci tam. Pozoroval jsem další znaky zájmu sama mi psala, navrhovala témata podobný věci. Na tenhle víkend jsme byli domluvený na rande. Ale teď k dotazu včera večer jsme si psali (teď už vím, že to bylo blbost byl jsem unavený z práce a nebylo mi dobře) a psala mi zprávy, který mi ještě nepsala a já vůl z toho vyvěštil, že někoho má tak jsem napsal, že nejspíš nemá cenu pokračovat dál v psaní (další hovadina). Potom bylo nějaký vysvětlování, že taková není a že jsem ji vrátil zpět do reality tady už jsem pochopil, že tu dobrou náladu měla víceméně díky mně. A teď nevím jak to uhrát dál ještě jsem si ani nepřečetl její poslední zprávu nemám na to náladu. Mám třeba den počkat a napsat jako předtím jakoby se nic nestalo a nebo čekat až napíše sama což předtím nebylo nic neobvyklýho ale tomu teď moc nevěřím.
Samozřejmě si píšu i s jinými a snažím se je dostat na rande abych se nefixoval pouze na jednu.

Scissors
Poděkoval: 104 krát
Obdržel poděkování: 396 krát

Příspěvek od Scissors » 14 čer 2019, 15:56

Jirkalos píše:
14 čer 2019, 13:56
Ale teď k dotazu včera večer jsme si psali (teď už vím, že to bylo blbost byl jsem unavený z práce a nebylo mi dobře) a psala mi zprávy, který mi ještě nepsala a já vůl z toho vyvěštil, že někoho má tak jsem napsal, že nejspíš nemá cenu pokračovat dál v psaní (další hovadina). Potom bylo nějaký vysvětlování, že taková není a že jsem ji vrátil zpět do reality tady už jsem pochopil, že tu dobrou náladu měla víceméně díky mně. A teď nevím jak to uhrát dál ještě jsem si ani nepřečetl její poslední zprávu nemám na to náladu.
Já nějak nerozumím, v čem je vlastně problém...
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Jirkalos

Příspěvek od Jirkalos » 14 čer 2019, 16:03

Možná je to jenom blok v mojí hlavě ale přišla mi včera naštvaná potom co jsem napsal. A teď nevím jak pokračovat aby se to vrátilo zpět kde jsme si rozuměli. Jde mi o to jestli mám sám napsat a bavit se jako by se nic nestalo a nebo to mám nechat vychladnout. Vím, že to píšu nesrozumitelně ale nevím jak to jinak popsat.

Princ
Poděkoval: 430 krát
Obdržel poděkování: 1050 krát

Příspěvek od Princ » 14 čer 2019, 17:02

Jirkalos píše:
14 čer 2019, 13:56
psala mi zprávy, který mi ještě nepsala a já vůl z toho vyvěštil, že někoho má tak jsem napsal, že nejspíš nemá cenu pokračovat dál v psaní (další hovadina).
Doporučuji se holkám neplést do toho, jestli někoho mají :)
19. 9. - Bootcamp v Moskvě

28. 9. - Biohacking 3

28. 9. - Výcvik Řeči těla

Jirkalos

Příspěvek od Jirkalos » 17 čer 2019, 11:39

Já to nikdy neřeším ale tady jsem to přehnal ponaučení pro příště. Jinak jsem z toho vybruslil a včera proběhlo celkem úspěšný rande. :D

Odpovědět