Placené seznamky a vaše zkušenosti

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
petronius arbiter
Udělil poděkování: 31 x
Obdržel poděkování: 4 x

Příspěvek od petronius arbiter »

Ahoj,
uvažuji že se teď trochu víc zaměřím na digi a v souvislosti s tím by mě zajímala jedna věc.Obecně mi vadí systém placení na seznamkách ale jak se zdá tak se s tím nedá nic moc dělat..Nebo znáte někdo nějakou používanou neplacenou seznamku? Ale když se smířím s tím že si konkrétně na Badoo zaplatím abych mohl seznamku používat se všemi důležitými funkcemi,nejsou zde nějaké problémy s placením? Slyšel jsem hlavně o automatickém nastavování plateb z karty.Dokonce prý nějaké platby snad nejdou zrušit a velmi těžce se to pak řeší(nový Badoo účet,karta).Toto poslední jsem teda četl na netu a nějak extra tomu nevěřím ale stejně by mě zajímala nějaká vaše zkušenost z Badoo s platbami pokud máte..Měli jste nějaké problémy,nebo jste si prostě koupili nějaký ten kredit bunch a bylo vše vždy v pohodě?

Díky moc za jakoukoliv zpětnou vazbu
Good progress přeje Petronius

Tygr
Udělil poděkování: 42 x
Obdržel poděkování: 89 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tygr »

petronius arbiter píše: 02 říj 2018, 23:03 Ahoj,
uvažuji že se teď trochu víc zaměřím na digi a v souvislosti s tím by mě zajímala jedna věc.Obecně mi vadí systém placení na seznamkách ale jak se zdá tak se s tím nedá nic moc dělat..Nebo znáte někdo nějakou používanou neplacenou seznamku? Ale když se smířím s tím že si konkrétně na Badoo zaplatím abych mohl seznamku používat se všemi důležitými funkcemi,nejsou zde nějaké problémy s placením? Slyšel jsem hlavně o automatickém nastavování plateb z karty.Dokonce prý nějaké platby snad nejdou zrušit a velmi těžce se to pak řeší(nový Badoo účet,karta).Toto poslední jsem teda četl na netu a nějak extra tomu nevěřím ale stejně by mě zajímala nějaká vaše zkušenost z Badoo s platbami pokud máte..Měli jste nějaké problémy,nebo jste si prostě koupili nějaký ten kredit bunch a bylo vše vždy v pohodě?

Díky moc za jakoukoliv zpětnou vazbu
Good progress přeje Petronius
Zdárek, vyser se na seznamky. Je to ztráta času. Jediná co stojí za to jsou Amatéři.com. Tam jsem si našel buchtu.
Víš, kdo vymyslel seznamky? Zoufalci, co se neumí seznamovat. Seznamuj se v reálu. je to 1000x lepší.
Nic jako trénování digi neexistuje. Digi se odvíjí podle toho, jak to máš s tou holkou v reálu. Je úplně jedno co napíšeš. Jestli chceš mít zdravé a přirozené vztahy, vyhýbej se seznamkám a sociálním sítím.
Nechci holku....chci jich pět.
Risk je zisk.
Bez práce nejsou koláče.
Komu se nelení, tomu se zelení.
Bismarck
Udělil poděkování: 8 x
Obdržel poděkování: 3 x

Příspěvek od Bismarck »

Funkce, co díky premiu dostaneš navíc, nijak zásadní rozdíl neudělají. Jsou to vyhozený prachy. Radši bych je dal do kurzu Digy u Prince. :-)
Zkusil jsem otestovat premium na Tinderu a nechal jsem si vrátit peníze. Dá se o to požádat přes Google Play do 48 hodin od provedení online platby. Tak si to případně můžeš sám otestovat.
Karlo
Udělil poděkování: 234 x
Obdržel poděkování: 48 x

Příspěvek od Karlo »

Tygr píše: 02 říj 2018, 23:44 Zdárek, vyser se na seznamky. Je to ztráta času. Jediná co stojí za to jsou Amatéři.com. Tam jsem si našel buchtu.
Prvně se na to máme vysrat, pač je to ztráta času a pak amatéry schvaluješ, tak jak teda?
Stejným metrem můžu do nebes vynášet Badoo a ostatní zatracovat, trochu blbost ne?
Tygr píše: 02 říj 2018, 23:44 Víš, kdo vymyslel seznamky? Zoufalci, co se neumí seznamovat.
Takže než dělat aspoň něco, je lepší se na všechno vysrat a zůstat zoufalcem do konce života?
Tygr píše: 02 říj 2018, 23:44 Nic jako trénování digi neexistuje. Jestli chceš mít zdravé a přirozené vztahy, vyhýbej se seznamkám a sociálním sítím.
Řekl kdo?
neviděl sem kudly nikde jidne než v zádech,
(hadi sou v trávě) lepší pozdě než nikdy,
vždycky sem (ej) tam kde sem sám kvůli sobě
Tygr
Udělil poděkování: 42 x
Obdržel poděkování: 89 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tygr »

Karlo píše: 03 říj 2018, 00:18 Prvně se na to máme vysrat, pač je to ztráta času a pak amatéry schvaluješ, tak jak teda?
Stejným metrem můžu do nebes vynášet Badoo a ostatní zatracovat, trochu blbost ne?

Takže než dělat aspoň něco, je lepší se na všechno vysrat a zůstat zoufalcem do konce života?

Řekl kdo?
Tady se bavíme o poměr cena/výkon Karlo. Já jsem proseděl u seznamek hodiny kámo, bylo z toho pár rande, z toho jeden sex. Na druhou stranu jsem byl kotel času v klubech nebo se seznámil na ulici. Když to srovnám, tak reál je mnohem větší prdel, seznámíš se s novýma lidma, holkama, nabereš zkušenosti. Já seznamky používám, když jsem líné prase a nechce se mi seznamovat v reálu, proto vím, že je to špatné.
Co tě víc posune, sezení u kompu nebo chození do společnosti.
Amatéry používám, protože tam mám buchtu na prc :)
Nechci holku....chci jich pět.
Risk je zisk.
Bez práce nejsou koláče.
Komu se nelení, tomu se zelení.
Lukas1997
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od Lukas1997 »

Já mám teda zase opačně zkušenosti, na badoo a i na tinderu jsem si našel několik sexuálních partnerek
Simply
Udělil poděkování: 15 x
Obdržel poděkování: 19 x

Příspěvek od Simply »

Online seznamky sabotuji, radši bych si honil než se tam registrovat :D
Navíc na nich bude přes 80% borců a kdo ví, zda těch 20% jsou opravdu holky :D Holky na seznamkách jsou také zoufalé a navíc jim chodí desítky zpráv od uchyláku s podlejzavýma řečma.
Udělat velkou životní změnu může být docela děsivé,
ale víte co může být ještě děsivější...?
Litovat toho, že jsme něco mohli udělat a neudělali.
petronius arbiter
Udělil poděkování: 31 x
Obdržel poděkování: 4 x

Příspěvek od petronius arbiter »

Díky hoši,souhlasím s Tygrem Já mám teď taky digi spíše jako alternativu k daygame.Určitě to podstatné je reál,Člověk se často učí rychleji,ale musí na to člověk mít čas se pravidelně udržovat a pravidelně oslovovat,nejlépe,když jde ještě třeba za vlastní možnosti.Já mám právě v poslední době hodně problémy s časem,ale i na daygame mi často trvá než se dostanu do toho správného módu a jedu fakt naplno,takže proto vidím v digi trochu klíč,Kromě nereálnosti situace zde taky vidím problém velké konkurence.Často se mi stává že i když mám z konverzace dobrý pocit,prostě holka najednou přestane psát takže je třeba se na nefixovat a prostě psát,psát,psát,zkoušet různé nové věci a tak..Ale pokud to někoho nebaví,úplně to chápu,taky jsem se digi dost dlouho vyhýbal.Každopádně děkuji za všechny vaše názory.
Kvjat_RB
Udělil poděkování: 55 x
Obdržel poděkování: 17 x

Příspěvek od Kvjat_RB »

Používaná neplacená seznamka? Doporučuji Lidé.cz. :)
Odpovědět