Kdy ji napsat

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Lad5321
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Kdy ji napsat

Příspěvek od Lad5321 »

Zdravím vás komunitou , včera jsem byl v clubu seznámil a vykousl se tam s jednou holčinou hned po mě chtěla fb tak jsem jí jo dal , no večer plynul dál a já ji nějak ztratil .Po jaké době ji mám napsat a co ji napsat nechci psát takové to ahoj jak bylo v clubu když jsem tam byl taky takže vím jak tam bylo D. Díky za každou odpověď

Simply
Udělil poděkování: 15 x
Obdržel poděkování: 19 x

Kdy ji napsat

Příspěvek od Simply »

Upřímně si myslím, že tam nebude žádné spojení, bude tam hrát roli alkohol, ale třeba tam bude silná přitažlivost :D
Zkus napsat dnes, něco přirozeného, neexistuje přesný návod na danou holku. Když bude mít zájem, tak se chytí a to poznáš..
Udělat velkou životní změnu může být docela děsivé,
ale víte co může být ještě děsivější...?
Litovat toho, že jsme něco mohli udělat a neudělali.
Satch
Udělil poděkování: 237 x
Obdržel poděkování: 24 x

Kdy ji napsat

Příspěvek od Satch »

Pokud nezmizela během půl hodiny, tak jsi ji neztratil, ale nevěděls, co dál.
Hádám správně? :)

Pokud chceš s holkou z klubu třeba jen sex, ale nemáš promyšnou logistiku, tak na ní pracuj průběžně celý večer aspoň tak, aby ti sama chtěla napsat.
Sama po tobě chtěla fb, tak bych pár dní počkal. Vždycky nechám holce pár dní možnost, aby se sama ozvala. Předpokládám, že se bude snažit a napíše.
Pokud jí napíšeš ty, tak stačí Ahoj...a např. vtipně okomentovat něco z jejího profilu (velká výhoda fb). Ale soukromě, ne na její timeline! To si nech do friendzone ;)
Popřípadě můžeš napsat něco, čeho sis na ní všiml v klubu... Záměrně nepíšu...co tě na ní zaujalo. Chování, vkus oblékání, tanec, co pila...cokoliv. Nic, na co se dá odpovědět (slušné) "Díky :-)" Vyprovokuj otázku a buď ji rozesměj, nebo ji nech zamyslet se a tak se snaž pokračovat. Ona by se měla snažit obhájit to postavení, že sis na ni vzpomněl ;) Pokud se začne chlubit, začni navozovat romantickosexuální atmosféru...
Pak napiš, jak to pokračuje ;)
Satch
Udělil poděkování: 237 x
Obdržel poděkování: 24 x

Kdy ji napsat

Příspěvek od Satch »

Aha. Půl roku starej příspěvek :roll:
Ale věčné téma a utřídil jsem si myšlenky :D
Odpovědět