DickPics

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Logan335
Udělil poděkování: 11 x
Obdržel poděkování: 0

DickPics

Příspěvek od Logan335 »

zdravím nikde jsem tu tohle téma nenašel, jak to máte vy posíláte? má to reálné výsledky?
díky za případnou debatu :D

Princ
Udělil poděkování: 538 x
Obdržel poděkování: 2326 x

DickPics

Příspěvek od Princ »

Bál jsem se kliknout, že tu budou tvoje :)

Neposílám, penisů je všude dost
354 dní v roce dělám drahoty a filosofuju. 1 den v roce prozrazuju PŘESNĚ TO, CO V TU CHVÍLI DĚLAT, abyste vytvořili zájem. Na Výcviku Aktivní přitažlivosti
Satch
Udělil poděkování: 237 x
Obdržel poděkování: 26 x

DickPics

Příspěvek od Satch »

Princ píše: 20 zář 2018, 08:39 Bál jsem se kliknout, že tu budou tvoje :)

Neposílám, penisů je všude dost
:lol: :lol: :lol:
Sybrakos
Udělil poděkování: 230 x
Obdržel poděkování: 33 x

DickPics

Příspěvek od Sybrakos »

Omegle je toho až po střechu. :roll:
"Vetsina lidi spotrebuje vice energie na mluveni o problemech, nez na jejich reseni." Henry Ford
Carpe diem
Aragorn
Udělil poděkování: 12 x
Obdržel poděkování: 124 x

DickPics

Příspěvek od Aragorn »

Já neposílám každý měním jen kus za kus ... mám tu sbírku holčičích nahých fotek pár desítek holek 8-)
Gargamel
Udělil poděkování: 51 x
Obdržel poděkování: 34 x

DickPics

Příspěvek od Gargamel »

Rozhodně neposílat. Holky tyhle obrázky fakt nechtějí a to obzvlášť od někoho, koho vůbec neznají. Jedné holce, se kterou jsem spal, jsem jednou dickpick poslal, ale to jen kvůli tomu, že mě o takový obrázek poprosila, jinak by mě to ani nenapadlo posílat. Musela mě ale dlouze přemlouvat, fakt jsem to posílat nechtěl. Ona byla v tu chvíli navíc ještě opilá, za střízliva by ji to určitě nenapadlo. Určitě to nefunguje tak, že pošleš dickpick jako opener pro nějakou konverzaci, tím to akorát zabiješ a ona si tě ještě blokne. Nedávno jsem se o tom bavil s kamarádkou, ta říkala, že nechápe, proč jí to někteří kluci posílají. Očekávají snad, že jim pošle na oplátku fotku svých intimních partií?
Aragorn
Udělil poděkování: 12 x
Obdržel poděkování: 124 x

DickPics

Příspěvek od Aragorn »

Za mě posílat při digigame, jen pokud máš hodně sexuální hru a bavíš se s ní o sexu a ona získá silné momentum.
Dostaneš to tak, že třeba říkáš... svlékl bych tě a pak bych možná odešel a možná zůstal a ona řekne... zůstaň!
Potom můžeš chtít po té holce třeba fotku v kalhotkách a oplátkou poslat svoje, ale jenom pokud máš dobrou konverzaci.
Pokud ti napíše ahoj jak se máš a ty ji pošleš fotku ptáka, tak bude čumět jako když přistanou na poli Marťani :D
nastycunt
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 1 x

DickPics

Příspěvek od nastycunt »

Jednoznačně neposílat nevyžádaný dickpicy. Dostaneš nálepku creep a tu už neodděláš.
Always pull the lever.
Odpovědět