Digi "otvíráky"

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
skipper
Udělil poděkování: 12 x
Obdržel poděkování: 22 x

Digi "otvíráky"

Příspěvek od skipper »

Mrakodrap píše: 17 črc 2020, 16:38 Asi jsem zapomněl zmínit, že to beru jako training date, protože jsem ve streetu teprve nováček, úplně nedělalo problém tam zajet (hájí si, že chce střenutí u ní), ale nebudu už v ten moment v nižším postavení? Záleží na tom vůbec?
Tak lepšie asi ísť za ňou ako nemať žiadny date. Hodnotu tím síce stratíš, lebo je to veľká investícia, ale ak sa s tebou stretne nič nie je stratené. Veď aj o tom je street, že sa učíme ako zvýšiť svoju hodnotu a vybudovať príťalivosť. Takže to môžeš brať ako challenge. Držím palce.

Per Ardua Ad Astra
ityity95
Udělil poděkování: 21 x
Obdržel poděkování: 10 x

Digi "otvíráky"

Příspěvek od ityity95 »

Teďka testuju tohle "působiš jako milá holka, ale něco mi říká že jsi nebezpečná " celkem to má to úspěšnost s mým průměrným profilem :D
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 2 x

Digi "otvíráky"

Příspěvek od petrpan »

Zajímalo by mě jak to máte s holkami? Mám v podstatě "otvírák", který jsem vymyslel celkem nedávno a řekněme 70 % holek odpoví, dřív to nebylo ani 30 %. Problém je pak v tom, že u některé holky jde chat prostě sám od sebe, dost flirtujeme a není problém se domluvit, že se uvidíme třeba druhý den. Ale pak jsou tam holky, kterým je kolem 16-19, fakt krásné, ale komunikace s nima je nemožná. Nadlidský úkol. Nejde s nima vůbec nic, čím dál víc takových holek tam potkávám. Odpoví prostě třeba jako jj, oki, xd, lol a takový věci. Jako kdyby byla slabý jedinec a nedokázala vytvořit smysluplnou větu. Chvíili se je zkouším rozpovídat, ale oni jsou prostě v tomhle zaseknutý, že na ně neplatí nic. A pak mě dostane, když napíše třeba co delas, bez otazniků atd., jak to napisu a ona oki :D
Hara
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Digi "otvíráky"

Příspěvek od Hara »

petrpan píše: 19 říj 2020, 15:13 Zajímalo by mě jak to máte s holkami? Mám v podstatě "otvírák", který jsem vymyslel celkem nedávno a řekněme 70 % holek odpoví, dřív to nebylo ani 30 %. Problém je pak v tom, že u některé holky jde chat prostě sám od sebe, dost flirtujeme a není problém se domluvit, že se uvidíme třeba druhý den. Ale pak jsou tam holky, kterým je kolem 16-19, fakt krásné, ale komunikace s nima je nemožná. Nadlidský úkol. Nejde s nima vůbec nic, čím dál víc takových holek tam potkávám. Odpoví prostě třeba jako jj, oki, xd, lol a takový věci. Jako kdyby byla slabý jedinec a nedokázala vytvořit smysluplnou větu. Chvíili se je zkouším rozpovídat, ale oni jsou prostě v tomhle zaseknutý, že na ně neplatí nic. A pak mě dostane, když napíše třeba co delas, bez otazniků atd., jak to napisu a ona oki :D
Občas ano.
Včera jsem na otvírák dostal: "?"
Tak pokračuju s další zprávou a odpověď: "??"
Vůbec jsem netušil, jestli to nechápe nebo co, tak jsem to trochu rozvedl a odpověď: "asi?"
To pak ani není jasný, jestli to není bot. Ale vypadala vygumovaně i z fotek. :D
Odpovědět