Digi "otvíráky"

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
TristanPRG
Udělil poděkování: 64 x
Obdržel poděkování: 48 x

Digi "otvíráky"

Příspěvek od TristanPRG »

"ti dali lajk, tak se jim líbíš," to úplne neznamená, že páčiš:) Ak naozaj zaujal profil a páčiš, tak píšu prvé. Ak ten záujem nie je taký, ale zase to nie je nič hrozné a chcú vedieť, čo z toho je, i keď im to nestojí za to, písať prvým tak dajú len like. V tom prvom prípade to ide o dosť hladšie ako v druhom, kde treba byť ten čo ten záujem ešte buduje a ak to poviem "presviedča ju" že ten like nedala na nič a dala ho skrytej "kategórii 1":))

Čakať, že bude odvarená, len preto lebo dala like, ale sama neiniciovala...tá šanca je, ale menej istá.

Ja som dlho osobne rieśil otváraky, až zistil, že to je podstatná vec, ale inak v závere úúplne, ale že úplne zbytočná. Pretože sebelepší otvárak nezmení, že ten deň to vyšumí do prázdna, alebo skvelo rozbehne, no o 5-6 správ tududu.... Takže skôr dávať dôraz na stred a záver, než na to ako začať.
Ja používam jeden skoro ten istý, dosť prevarený, ak ma napadne niečo k nej tak sa chytím a to sa občas podarí :) Ale zase preberat slepo otváraky môže skončiť i zle..aka "Ahoj (jméno), kdyby sis měla vybrat mezi cheescakem, višňovou zmrzlinou, nebo horkou čokoládou, co by sis vybrala"

Odpísala by mi a ja som v keli, lebo absoútne neviem čo by som odpísal ďalej, keďže som prebral vkus niekoho iného, ktorému to zapadalo do kreativity a mysle. Ale ja to použiť tak mi možno symp. holka odpovie, ale hneď to môžem dosť možno zabaliť lebo neviem čo ďalej :)

aldot
Udělil poděkování: 222 x
Obdržel poděkování: 40 x

Digi "otvíráky"

Příspěvek od aldot »

TristanPRG píše: 29 čer 2020, 14:41 ako v druhom, kde treba byť ten čo ten záujem ešte buduje a ak to poviem "presviedča ju" že ten like nedala na nič a dala ho skrytej "kategórii 1":))
možno je chyba v tom, čo robím v digi že presviedčam ja ženu, že som pre ňu dosť dobrý a malo by to byť naopak.
a tým pádom som moc vážny a zabudam si užívať konverzáciu.
Odpísala by mi a ja som v keli, lebo absoútne neviem čo by som odpísal ďalej,
lepší trapas som spravil ja. cez digi frajer a zrazu naživo ako mechom udrety. z "ukecaneho" v digi naživo "tichý, milý, slušný a nudný chlapček". teraz mám chuť sa zasmiať tomu, no netreba zabúdať, že digi je "otvarak" živého stretnutia, nie jeho náhrada.
Net: 6 (Badoo: 3 Zoznamka: 1 Pokec2) Naživo: 2
Ladieslove
Udělil poděkování: 24 x
Obdržel poděkování: 20 x

Digi "otvíráky"

Příspěvek od Ladieslove »

Dobrý večer XX...:-), myslím, že vymýšlet nějaký originální úvod...:-) a nebo jeden opravdu upřímně míněný...”Hledá se nevěsta!!!..:-).”..a pak navázat na něco z jejího profilu, fotek s lehkou nadsázkou....
...."mysl boha a pohled šelmy"..( citace a překlad ze slovenského originálu tracku od Kali ft. Majk Spirit - Nedotknutelný..:-) )
Lily
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 1 x

Digi "otvíráky"

Příspěvek od Lily »

TristanPRG píše: 29 čer 2020, 14:41 "ti dali lajk, tak se jim líbíš," to úplne neznamená, že páčiš:) Ak naozaj zaujal profil a páčiš, tak píšu prvé. Ak ten záujem nie je taký, ale zase to nie je nič hrozné a chcú vedieť, čo z toho je, i keď im to nestojí za to, písať prvým tak dajú len like. V tom prvom prípade to ide o dosť hladšie ako v druhom, kde treba byť ten čo ten záujem ešte buduje a ak to poviem "presviedča ju" že ten like nedala na nič a dala ho skrytej "kategórii 1":))

Čakať, že bude odvarená, len preto lebo dala like, ale sama neiniciovala...tá šanca je, ale menej istá.

Tohle není tak úplně pravda. Ráda bych poznamenala, jako holka, že nikdy nepíšu první. A to ani když mě někdo opravdu hodně zaujme. Některé holky to prostě mají jako filosofii :) Znám jich dost.
TristanPRG

Digi "otvíráky"

Ved vynimky potvrdzujuce pravidlo si vzdy:) Aj taketo ako to beries ty su, lenze dotycny nema ako odlisit ci to je holka co ma velky zaujem a len nepise prva, alebo ten druhy typ ked ho lajkla len tak, alebk lebo dal superlike tak mu ho da:)

Ktovie aky je pomer, ale na mega charizmatickych kamaratoch na tindri vidim, ze im pise 7-8 z 10 holek same a to maju 1000+ zhod a interakcii:) Tie holky obrazne cakaju az na ne pride čas. Lebo vidia a citia tu mega hodnotu a chcu ich spoznat. Holky co nechavaju bezne otvorene cakat chalanov do 3 rande, ale takych ako oni nie a hopsnu na to na prvom:)
Takže napise sama: rovna sa mega zaujem. Nenapise sama: mozno velky zaujem+pravidlo prveho ..alebo niv moc zaujem ala muz snaž sa :)
TristanPRG

Digi "otvíráky"

aldot píše: 29 čer 2020, 18:49 možno je chyba v tom, čo robím v digi že presviedčam ja ženu, že som pre ňu dosť dobrý a malo by to byť naopak.
To chyba úplne nie je, pretože, ak nemá naozaj veľký záujem, či už citeľný počas konverzácie, alebo tým, že ju sama iniciatívne začne...a ty to začneš brať tak, že by sa mala snažiť viac ona, tak ťa pravdepodobnejšie kopne kadelahšie, lebo má v zozname xy iných, v jej očiach kvalitnejších, kde sa chce snažiť viac ona:)

Ak ho má tak isto nechať viac ju. Ale zase nebrať to snaženie sa "z našej strany" až moc, ide o to ukázať jej, že ten random like má oveľa vyššiu hodnotu a tým pádom sa môže začať snažiť viac i ona, ak dostane priestor. Ale ako to urobiť už vedia borci odtiaľto, ja som to za 4r čerpaním know-how nepobral ako sa robí... ;)
aldot

Digi "otvíráky"

Příspěvek od aldot »

reálne, holka ti môže napísať aj bez toho "like"
ten "like" môže znamenať viacero vecí, napr. iba upútať pozornosť na jej profil, aby si ako Lily naznačila, urobil prvý krok akože ty. alebo ten "like" znamená, že máš milú foto a prakticky to neznamená nič.
čiže kasľaĺ by som na like ako taký.

moc teoretizuješ a tvoje nasavanie know-how vedie iba k tvojej väčšej frustrácii. Moc aj špekulujes nad správami. nie som odborník, iba sa rozbieham, v digi som cca 20rokov viac neúspešne ale "maj dobrú náladu, užívaj si zábavy a píš čo chceš". čím viac niečo riešiš, tým to pôjde horšie.

a ako sa spieva v jednej dobre známej pesničke "žijeme len raz, práve tu a práve teraz, slnko svieti na každého z nás tak sa nemrač..."
skipper
Udělil poděkování: 12 x
Obdržel poděkování: 22 x

Digi "otvíráky"

Příspěvek od skipper »

Mne sa poslednou dobou osvedčuje totálne minimalistická až primitívna digi hra, funguje to niekedy až zázračne a dá sa to dookola opakovať. Tu je návod:

"Ahoj, čo tu hľadáš?"

Najjednoduchší a zároveň najúčinnejší opener aký poznám. Nerobím si štatistiku ale odpísala mi naň snáď každá. Ženu to zaujme, lebo vidí že nechodíš okolo horúcej kaše a nebude čeliť sérii otázok o práci, počasí atď.

Ďalej sú 3 možnosti:
1. neodpíše - hra končí, ale zrejme by neodpísala ani na nič iné a bude to minimum prípadov
2. Odpíše že nehľadá nič vážne - ty tiež nie a navrhuješ stretnutie (ak by si aj chcel vzťah napíš že nie a časom z toho aj tak vzťah môže byť), stačí len "Ja tiež nehľadám nič vážne. Chceš sa stretnúť?" Ak áno riešite logistiku, ak nie vymeníte ešte pár správ a možno dostaneš pár testov kým bude pripravená sa stretnúť.
3. Odpíše že hľadá vzťah - ak aj ty hľadáš vzťah povedz jej to a hnedď navrhni stretnutie, ak nechceš vzťah môžeš ju oklamať (neodporúčam, nie je to pekné a karma ti to vráti), lepšie je držať frame a brať to ako test (niekedy to fakt je test) a ona sa podvolí a kývne aj na nezáväzné stretko, ale táto časť už je trochu ťažšia a nemusí to vždy vyjsť

Najlepšie na tom je, že to vlastne nie je žiadna technika, len sa bavíte na rovinu a ženám to príde celkom prirodzené. Na rande potom často dostávam komplimenty, že som nevypisoval hlúposti a normálne sa opýtal k veci. Ženy na zoznamke tiež chcú ísť na rande a nie zabíjať celé dni písaním (sú aj také, ale tie nemá význam riešiť), takže netreba žiadne triky. Odporúčam pozrieť scénu "Just ask" z filmu Fightclub a držať sa toho.

Pre ilustráciu screen z nedávnej konverzácie.

Obrázek
Per Ardua Ad Astra
Bobby
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Digi "otvíráky"

Příspěvek od Bobby »

Vsadím sa, že Katy už nemala záujem a nestretli ste sa... :roll:
TristanPRG

Digi "otvíráky"

Skipper vo veľmi veľkom percente z toho nehrá ani tak rolu to, že si to napísal takto priamo, ako to, aký máš profil :) Ten profil, emócie, energia, z neho smerom k nej..rozhodla v nemalom, či na niečo takéto kývne a je vlastne dobre, že si si nevypisoval:) alebo to v tom rovno usekne a chce si len písať, zatiaľ čo, niekomu o hodinu/deň na to na niečo také napíše to čo tebe a ide von :)

Expert na extrémne dlhé konverzácie na zoznamkách, som tu (dovolím si menovať sa:) asi najlepší ja 8-)
A to i keď niektoré začali:
Obrázek Obrázek Obrázek
Možno v prvom momente, dve zareagovali kladne na to, že sa mi už fakt nechcelo samému písať dni a skúsil niečo takéto, ale vlastne sa hneď na to rozbehla konverzácia, ktorá u 1 a 3 screenu pokračovala x dní až vyšumela a na pozvanie von neprišlo a tá stredná, vlastne skončila hneď tým.

Ale teda v skratke, mám kamarát, ktorý má mega charizmu z profilu i v realite, veľmi extra nerád si píše, ono tie tisíce na tindri ani nestíha a na prvú vetu von alá ty, či ja, mu 9 z 10 reaguje kladne:), príp, krátko píšu.. Ale prečo? Lebo profil ;)
Mne/niekomu,... by tá istá čo napísala jemu, na tie isté vety dosť možno nenapísala rovnaké odpovede. Takže len o otváraku to nie je, ale je pravda, že u niekedy to hold klapnúť môže u niektorých :)
aldot

Digi "otvíráky"

Příspěvek od aldot »

TristanPRG píše: 13 črc 2020, 23:33
Expert na extrémne dlhé konverzácie na zoznamkách, som tu (dovolím si menovať sa:) asi najlepší ja 8-)
nefandi si :D :D :D :lol:
skipper

Digi "otvíráky"

Příspěvek od skipper »

TristanPRG píše: 13 črc 2020, 23:33 Skipper vo veľmi veľkom percente z toho nehrá ani tak rolu to, že si to napísal takto priamo, ako to, aký máš profil :) Ten profil, emócie, energia, z neho smerom k nej..rozhodla v nemalom, či na niečo takéto kývne a je vlastne dobre, že si si nevypisoval:) alebo to v tom rovno usekne a chce si len písať, zatiaľ čo, niekomu o hodinu/deň na to na niečo také napíše to čo tebe a ide von :)
Súhlasím s Tebou že profil zaváži. Ja ale neporovnávam úspešnosť oproti iným ľuďom, hovorím len že to zlepšilo úspešnosť mne v rámci môjho profilu. Skúšal som rôzne typy digi hry a predtým som používal niečo podobné štýlu z tvojich screenov. A aj to fungovalo. Ale priama hra čo som popísal vyššie mi na tom istom profile funguje výrazne lepšie. A šetrí mi kopu času. Veď kto chce nech vyskúša a možno to niekomu tiež pomôže.
Per Ardua Ad Astra
Mrakodrap
Udělil poděkování: 30 x

Digi "otvíráky"

Příspěvek od Mrakodrap »

Ahoj, zkusil jsem včera jeden otvírák a rovnou z toho eskaloval ve schůzku.
Máme domluvenej předběžnej termín, akorát ne místo, teď jsem koukal na profil a zjistil jsem, že je asi 100 km ode mě a nevím, jak s tím naložit.
Mám trvat na tom, ať přijede za mnou nebo mám vybrat sraz na "půli cesty"? :D
skipper

Digi "otvíráky"

Příspěvek od skipper »

Ja osobne by som automaticky predpokladal že stretnutie je v mojom meste. Ak by nechcela prísť asi by som to ani neriešil, lebo ísť za ňou je veľká investícia a jednoduchšie mi príde nájsť inú ženu čo býva blízko.
Per Ardua Ad Astra
Mrakodrap
Udělil poděkování: 30 x

Digi "otvíráky"

Příspěvek od Mrakodrap »

skipper píše: 16 črc 2020, 15:37 Ja osobne by som automaticky predpokladal že stretnutie je v mojom meste. Ak by nechcela prísť asi by som to ani neriešil, lebo ísť za ňou je veľká investícia a jednoduchšie mi príde nájsť inú ženu čo býva blízko.
Asi jsem zapomněl zmínit, že to beru jako training date, protože jsem ve streetu teprve nováček, úplně nedělalo problém tam zajet (hájí si, že chce střenutí u ní), ale nebudu už v ten moment v nižším postavení? Záleží na tom vůbec?
Odpovědět