Digi "otvíráky"

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Picihvizd
Poděkoval: 8 krát
Obdržel poděkování: 3 krát

Digi "otvíráky"

Příspěvek od Picihvizd » 09 srp 2018, 15:10

Me se osvedcilo: "Cus, tak kdy neco podniknem?"

"Procházím peklem, ale na konci mě čeká nebe. A to jen proto, že překonávám ten strach. Překonej ho taky, dělej co máš rád."

BaličMichal
Poděkoval: 63 krát
Obdržel poděkování: 85 krát

Digi "otvíráky"

Příspěvek od BaličMichal » 09 srp 2018, 17:45

Já sám se to ještě učím :)

Restless
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 12 krát

Digi "otvíráky"

Příspěvek od Restless » 24 pro 2018, 14:23

Tohle téma mně tady zaujalo :)
Dostal jsem snad sto čísel jen z Badoo a Tinderu-Jde o to dát holce najevo svou hodnotu-hlavně v tom,že ty nejsi žádnej pisálek a chceš s ní vyrazit ven!
Takže jí to taky dej najevo.
Já se jinak držím jejích fotek a popisku,snažím se často vymyslet škádlivou zprávu ohledně jejího obličeje,vlasů atd..
Musíme být jako ti,co si umí udělat z holky srandu,sami ze sebe a hlavně-nestavit si onu holku na podstavec jako svou bohyni.Pak jde do háje celá konverzace a atraktivita a holka to "stoprocentně" pozná"

"Nehledám překážky,hledám cíle"

Čuchoprd
Obdržel poděkování: 1 krát

Digi "otvíráky"

Příspěvek od Čuchoprd » 24 kvě 2019, 23:33

Ahoj jmenuji se Lukáš, prý dobře.........
Umíš vařit

dtx

Digi "otvíráky"

Příspěvek od dtx » 27 kvě 2019, 14:11

ja zvu hned na kafe, vetšina holek je znuděná/otrávená z těch stejných lichotek a zpráv které ji chodí a je ráda když ji někdo normální pozve ven :) chce to samozřejme upravit a vyplnit profil, linknout instagram atd. aby člověk nevypadal jako tajemný hrad v karpatech

Daddy
Poděkoval: 7 krát
Obdržel poděkování: 30 krát

Digi "otvíráky"

Příspěvek od Daddy » 27 kvě 2019, 15:52

Já včera napsal: Ahoj, premyslim, jestli mas odvahu jit na rande s chlapkem, jako ja
A krásně se chytla (je v tom výzva)

Doctor Dolan
Poděkoval: 2 krát
Obdržel poděkování: 31 krát

Digi "otvíráky"

Příspěvek od Doctor Dolan » 05 čer 2019, 20:08

Se mi líbila borka kteoru má známá v přátelích, ona jí poslala screen kde píšu, že má hezké kámošky.
Tak jsem z p*dele napsal:

Zdarec,
Táňa mi řekla že tě tak nějak seznámila s faktem že jistý podivín jí z nudy random koukal do friendlistu a jeho pozornost přilákala jistá osoba v fantasy-medieval kostýmech a jelikož stalkovat anonymně je neslušné:
"Čau já jsem Petr"

Jestli na tu s*ačku dostanu odpověď budu dále informovat :)

agarko

Digi "otvíráky"

Příspěvek od agarko » 27 srp 2019, 20:06

jayjay píše:
20 čer 2018, 22:46
Čus borci,
máte nějaký osvědčený fráze kterýma rozjedete rozhovor přes chat? Nejenom když holce píšete poprvé, ale i v pozdější době, když už jí trochu znáte...
Dík za odpovědi
Žiaden otvarak na svete ti nezaručí 100% úspešnosť, ale na to aby si nenutene rozbehol konverzaciu cez fb/ig Ti postačí keď zareaguješ na jej story (my day) a potom rozvíjaš konverzáciu ďalej.

aldot
Poděkoval: 31 krát
Obdržel poděkování: 12 krát

Digi "otvíráky"

Příspěvek od aldot » 29 srp 2019, 13:44

Restless píše:
24 pro 2018, 14:23
Jde o to dát holce najevo svou hodnotu-hlavně v tom,že ty nejsi žádnej pisálek a chceš s ní vyrazit ven!
No, zrovna keď napíšem ako "poďme si to rozdať/zašukať" tiež to moc nepomôže. Teda ak ku okamžitému blokovaniu v prípade "zašukať".
Takisto navrhnúť stretnutie v prvej správe nemalo úspech, pozvanie na kávu je brane významovo ako "poďme mať sex" aj keby som mal sebalepsi úmysel len ísť von a ozaj by to bolo len o káve. Alebo by išlo aj o stretnutie uprostred davu ľudí, či pri nejakej zaujímavej činnosti, stále to ženy berú ako navrh na sex.

Podľa mňa je jedno čo človek napíše, môže to byť aj obyčajné "ahoj", ide o to mať správnu profilovku, aby ju človek zaujal a pozrela si profil(či spĺňam jej predstavy ohľadom veku/miesta/...) a až následne sa rozhodne, že napíše.

ako príklad uvediem, že v jednej fb zoznamke som reagoval komentárom " napíš". Žena napísala a som správu čítal po spánku po nočnej. Reagoval som rozospatý smajlikom ruky like, čo ju následne rozčertilo, a prvé správy sme sa pohádali, následne sme si vymenili číslo a debata pokračovala tam. A to som nemal ani fotku, a bolo všetko akože v pohode, dokym sme si nevymenili foto. tam správy prestali.

Satch
Poděkoval: 176 krát
Obdržel poděkování: 16 krát

Digi "otvíráky"

Příspěvek od Satch » 05 zář 2019, 08:07

BaličMichal píše:
09 srp 2018, 08:00
Zkus reagovat na nějakou fotku co má na profilu nebo na neco, co tě zaujme. Představ si, co by ji asi napsal Dan Bilzerian. :)
Tak to bych napsal...

Ahoj
...Až to vydejcháš, dej si panáka a klidně napiš ;)

Odpovědět