Internetové seznamky a seznamovací aplikace

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Pítr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pítr » 18 zář 2016, 14:03

Mě se nejvíc osvědčilo Badoo, je to nejrozšířenějši seznamovací aplikace a dokáže i hledat holky v okolí. (pro systém Android)
Nejvychytanější apka ještě je Pinkillin, ale je jen na Apply, už se vyvíjí i na Android.

Moje zkušenosti se seznamkama nejsou moc dobré.
Ženský se umí vyfotit tak dobře, že vypadají hezky ale pak v reálu by jste je podle fotky jen těžko poznali
(tlustá,nenamalovaná,bez naušnic)

spinning
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od spinning » 18 zář 2016, 19:34

Měl jsem celkem originální inzerát na štěstí.cz a mělo to celkem úspěch. Je to taková vážnější seznamka asi, ale jak vážný si to uděláte takový to máte, brácha tam osouložil mega bab.

Pítr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pítr » 18 zář 2016, 20:52

spinning píše:Měl jsem celkem originální inzerát na štěstí.cz a mělo to celkem úspěch. Je to taková vážnější seznamka asi, ale jak vážný si to uděláte takový to máte, brácha tam osouložil mega bab.
Mohl by jsi to podrobněji popsat co jsi přesně měl za inzerát ?

Tomio

Příspěvek od Tomio » 18 zář 2016, 22:10

Podle mě jak už se tu psalo výše, záleží z 90% na dobrých fotkách a protože moc fotogenickej nejsem a nebaví mě tam filtrovat, psát, čekat, a trávit u toho hodiny tak jsem spíš pro lifeshow, ale věřím že i online se to dá, pokud si dá člověk práci a udělá si dobrý fotky, když to jde :mrgreen:
„Lidský život není nic jiného, než řetěz zmeškaných příležitostí.“
Sókratés

Hajdulak

Příspěvek od Hajdulak » 19 zář 2016, 01:02

V seznamkách je nutný mít dobrou DigiGame, tady doteky, řeč těla absolutně nepůsobí... Vše je o obsahu, což mě třeba nevyhovuje.
Většinou mi nejvíc digi jde když chytnu flow z reálu, jsem nabuzenej to jde pak samo.. Jinak je to bída :)

Každopádně si myslím, že hlavní je realgame (od té se vše odvíjí), a digigame to jen "doslaďuje"

spinning

Příspěvek od spinning » 19 zář 2016, 01:30

Na fotce mi přijde že uplně nezáleží, jde o to bejt jinej. Ještě se mi celkem často chytla holka na to, že jsem se zaměřil na nějakej detail na fotce a udělal si z toho srandu.

Inzerát jsem obšlehl z nějaký knížky od německýho autora a upravil ho do české podoby. Ikdyž jsem byl v USA, dal jsem to z "věděckých" důvodů na českou seznamku. Podle bratra to zní totálně zoufale, ale má to celkem úspěch.

Nejhezčí den co jsem zažil byl na chatě uprostřed Šumavy. Při východu slunce mi Klára napsala prstem na břicho jediné slovo: Štěstí. Hledám ženu, kterou bych mohl udělat šťastnou. Lásku svého života. Abychom spolu mohli prožít ještě hezčí dny. Jsem sportovní postavy, vystudoval jsem na uznávané škole, ale i přesto dovedu vyprávět špinavé vtipy. Napiš mi proč bych si měl vybrat právě tebe.
:D

spinning

Příspěvek od spinning » 19 zář 2016, 01:35

Pointa toho inzerátu je že dovedu být romantický, dovedu milovat holku, dovedu být vtipný i drzý řekl bych (špinavé vtipy) a mám velkou cenu, protože holka se musí snažit a ne já. Jasně ji říkám, že ona se má snažit abych já si ji vybral.

Zní to prostě mnohem líp než je mi 30, sportovní postava a hledám ženu 18-25 na vážný vztah :D Takovejch píčovin je tam milion

aldot
Poděkoval: 32 krát
Obdržel poděkování: 12 krát

Příspěvek od aldot » 16 srp 2019, 23:44

Princ píše:
10 bře 2016, 10:44
Mě naštěstí digigame funguje, i když jsem škaredý :)
ono celková digi game nezávisí od výzoru. Od výzoru závisí či žena s tebou tu digi začne

catgen

Příspěvek od catgen » 20 srp 2019, 21:11

Na seznamkách je nejdůležitější se odlišit originálním textem. Nejraději reaguji na něco co má v profilu o sobě napsané + z tvého textu musí vyznít, že nepíšeš každé, ale vybral jsi si ji protože... Když máš dobrou první zprávu, kterou se odlišíš od zbývajících 95 %, nemusíš mít ani fotku a poměrně dost holek odepíše. Hlavně je potřeba to brát jako hru čísel a doplněk. Nečekat, že odepíše každá. Napíšeš 10, odepíše 5 a se 3 z nich si ani psát nebudeš chtít.

aldot
Poděkoval: 32 krát
Obdržel poděkování: 12 krát

Příspěvek od aldot » 21 srp 2019, 08:36

ono neočakávam že odpíše každá, ale keď zo 100 oslovených si iba 2 al. 3 pozrú profil, tak to už tiež hovorí o niečom.
A to mám fotky od fotografky, kde som dobre oblečený, a ma fotografka korigovala, čo sa týka rúk/postojov/pohľadov.

Keď som nemal fotku, tak žena si písala so mnou iba do momentu, kým som jej dal foto. Alebo nereagovala absolútne vôbec, keďže aj v profile mala, že na profily bez foto nereaguje.

A stačilo si dať inú foto, a už zrazu písali samé, či navrhovali samé stretnutie. Alebo už zrazu som bol aj vtipný/zábavný.
A kľudne verím tomu, že aj tu skúsení baliči by mali problém dohodnúť si rande/sex s mojou fotkou pri sebalepšom texte profilu

Dejvid
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 38 krát

Příspěvek od Dejvid » 09 říj 2019, 12:57

aldot píše:
21 srp 2019, 08:36
A kľudne verím tomu, že aj tu skúsení baliči by mali problém dohodnúť si rande/sex s mojou fotkou pri sebalepšom texte profilu
Challenge accepted :)

Jestli máš fotky od fotografky a tak... tak nevidím problém klidně mi napiš do zpráv a můžu to zkusit :D
To já mám shit fotky a taky si domlouvám rande občas i na 1 den 3 :D a to jsem v textování noob :)
Žij tak, abys byl hrdina svého života.

Princ
Poděkoval: 445 krát
Obdržel poděkování: 1090 krát

Příspěvek od Princ » 09 říj 2019, 13:58

aldot píše:
21 srp 2019, 08:36
Tak nevím, jestli s tvou fotkou, ale stoprocentně bych si dokázal domluvit spoustu rande s tvým obličejem :)

My máme komplet technologii, jak dělat skvělé profily, ale fotky z ateliéru ti na to stačit nebudou.

Odpovědět