Zrušení schůzky na poslední chvíli

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
ityity95
Udělil poděkování: 21 x
Obdržel poděkování: 10 x

Příspěvek od ityity95 »

Zdar borci, typka mi 2x zrušila schůzku, 3 týdny jsem nic nepsal a kontakty opadly. Přemýšlím jestli do třetice všeho dobrého ji pozvat. Jakto máte vy když vám 2x nedorazí ale nějak si na ni vzpomenete? Dik :D

surfernamare
Udělil poděkování: 89 x
Obdržel poděkování: 100 x

Příspěvek od surfernamare »

Aspon vidis, ze ta fakt nechce. Kasli na nu.
Ak ju vyslovene chces, najprv jej napis normalne a pokus sa nejak vybudovat pritazlivost, ocividne ju nemas a nepojde s tebou ani na treti, ani ziadny dalsi raz
risktaker
Udělil poděkování: 19 x

Příspěvek od risktaker »

ityity95 píše: 26 pro 2020, 15:15 Zdar borci, typka mi 2x zrušila schůzku, 3 týdny jsem nic nepsal a kontakty opadly. Přemýšlím jestli do třetice všeho dobrého ji pozvat. Jakto máte vy když vám 2x nedorazí ale nějak si na ni vzpomenete? Dik :D
Zrušila kdy? S předstihem? Proč? Nebo jen prostě nepřišla?
ityity95

Příspěvek od ityity95 »

surfernamare píše: 26 pro 2020, 16:11 Aspon vidis, ze ta fakt nechce. Kasli na nu.
Ak ju vyslovene chces, najprv jej napis normalne a pokus sa nejak vybudovat pritazlivost, ocividne ju nemas a nepojde s tebou ani na treti, ani ziadny dalsi raz
Tak já si sni normálně psal, přitažlivost jsem si u ní vybudoval. Už jen co posílala za hlasovky a fotky. Ale 1 schůzku zrušila že někam jela a vrátila se pozdě, a druhá schůzka ze musela do práce si tam něco dodělat než bude dovolená. Teďka nevím či to byla výmluva nebo psala na rovinu. Při zrušení druhý schůzky jsem se přestal snažit, ale náhodou jsem si na ni vzpomněl. A právě přemýšlím jestli to zkusit znova nebo se na to vykašlat. :D to by mohla napsat hnedka že nemá semnou zájem někam jít a neprotahovat to takhle.
surfernamare

Ale 3 tyzdne ti nic nenapisala. Skus vybudovat aj nejake spojenie, pritazlivost samotna niekedy nestaci
ityity95

Příspěvek od ityity95 »

surfernamare píše: 26 pro 2020, 19:20 Ale 3 tyzdne ti nic nenapisala. Skus vybudovat aj nejake spojenie, pritazlivost samotna niekedy nestaci
Máš pravdu, i když si myslím že během psaní tam bylo všechno. :D já už většinou když mi holka nepřišla na 1 schůzku tak jsem se přestal snažit,ale tahle nějak zaujala. Zkusím se vrátit do hry , díky :mrgreen:
joe_s
Udělil poděkování: 7 x
Obdržel poděkování: 25 x

Příspěvek od joe_s »

Muze to znamenat ruzne veci, zvlast ted kolem Vanoc a s korona-situaci fakt lidi, a holky zvlast, mohou mit celkem legitimni duvod zrusit schuzku, treba proto, ze se neplanovane maji videt s babickou a nechteji riskovat, ze se nakazi. A nebo casto takove chovani take znamena, ze je ve hre i nekdo dalsi, ktery ma trosku naskok, ale zatim si slecna nechce zavirat dalsi vratka.

Pokud vase predchozi interakce byla nejakym zpusobem zajimava, tak si ji zarad nekam na konec seznamu priorit a jednou za cas (rekneme nejprve po 2 tydnech az mesici, a pak treba za pul roku) ji pingni. Jeji situace se muze zmenit - skonci Vanoce, oslabi karantenni opatreni a obavy z koronaviru, ukonci vidani se s nekym jinym, potrebuje novy impuls, ..., a muze se najednou chtit videt.

Pokud jste si napsali 5 generickych zprav s tim, ze se mozna sejdete a pak to nevyslo, tak to max zkus jeste jednou za dalsi 2 tydny a jinak na to kasli.

Tak jak tak se ale na ni nezameruj a seznamuj se dal.
Joe
ityity95

Příspěvek od ityity95 »

joe_s píše: 30 pro 2020, 17:49 Muze to znamenat ruzne veci, zvlast ted kolem Vanoc a s korona-situaci fakt lidi, a holky zvlast, mohou mit celkem legitimni duvod zrusit schuzku, treba proto, ze se neplanovane maji videt s babickou a nechteji riskovat, ze se nakazi. A nebo casto takove chovani take znamena, ze je ve hre i nekdo dalsi, ktery ma trosku naskok, ale zatim si slecna nechce zavirat dalsi vratka.

Pokud vase predchozi interakce byla nejakym zpusobem zajimava, tak si ji zarad nekam na konec seznamu priorit a jednou za cas (rekneme nejprve po 2 tydnech az mesici, a pak treba za pul roku) ji pingni. Jeji situace se muze zmenit - skonci Vanoce, oslabi karantenni opatreni a obavy z koronaviru, ukonci vidani se s nekym jinym, potrebuje novy impuls, ..., a muze se najednou chtit videt.

Pokud jste si napsali 5 generickych zprav s tim, ze se mozna sejdete a pak to nevyslo, tak to max zkus jeste jednou za dalsi 2 tydny a jinak na to kasli.

Tak jak tak se ale na ni nezameruj a seznamuj se dal.
Tak já předpokládám vždy že nejsem jedinej, kdo se jí snaží vytáhnout někam. Mě spíš zajímalo jestli se vracíte k holkám který vám nedorazily na schůzku :D Jinak schůzka proběhla.
surfernamare

Ja sa skôr nevraciam, beriem to tak, ze je lahsie zbalit novu ako presviedcat staru.
Ked tak po dlhom case, po roku mas uz stit takmer cisty.
Gratulujem ale
Filip99
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od Filip99 »

Čau lidi,

Měl jsem mít dnes první schůzku s holkou a zrušila to.

Odepsala mi na mojí zprávu asi okolo 3:30 ráno s tím že má jít dnes do práce do 21h a pak jsme jí měl po práci vyzvednout.

V 16:00 napsala že se dnes necítí vůbec dobře, že se moc omlouvá a ruší to. A že má kocovinu jako blázen.

Odepsal jsem jí, že to nevadí hlavně at' jí je dobře a že až pomine kocovina tak jí moc rád poznám.

nevím jestli jsem to tím nezvoral nejistotu a přitažlivost? - a že až pomine kocovina tak jí moc rád poznám.

Co si o tom myslíte, říká pravdu a jen se necítí dobře?
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1785 x

Příspěvek od Princ »

Jo "moc rád poznám" je trochu přeslazené :)

Jestli tak mluvíš i s kámoši, asi můžeš, jinak ale tohle má být hlavně sranda a ne nějaká formální diplomatická pošta :)
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
Odpovědět