Zrušení schůzky na poslední chvíli

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Panelák
Udělil poděkování: 65 x
Obdržel poděkování: 88 x

Příspěvek od Panelák »

Kdyby te zajimalo cos podle me udelal blbě..
Andytnt píše: 02 črc 2020, 20:40
což bych překousl protože o ni vážně stojím, tak mne vážně vytáčí její chování.
Chyba
ale když jí od středy prosím aby mi zdělila kdy bude mít čas se sejít, vím že to bude pátek nebo víkend.
Chyba
Každý den jí připomenu, že mi ještě neodpověděla,
Chyba

Tak jsem se rozčílil, protože kdyby mi tohle napsala alespoň v pátek tak si udělám jiné plány na víkend.
Chyba

Napsal jsem jí hodně emotivní, vyčítavou zprávu
Hodne velka chyba

Učim tanec v klubu.
Saty
Udělil poděkování: 43 x
Obdržel poděkování: 68 x

Příspěvek od Saty »

Haha taky jsem měl jednu expertku na rušení schůzek. Nejlepší výmluva co jsem zažil, měli jsme dohodnuté rande a přijde mi na insta zpráva:
O: Ahoj, máš teda dnes čas?
J: Jo mám.
O: Já taky ale nechce se mi.

:D
Hammer
Udělil poděkování: 29 x
Obdržel poděkování: 12 x

Příspěvek od Hammer »

Jooo, mě taky jedna vždycky napsala , Ahooj , kdy se uvidíme ? Na každý navržený termín samozřejmě nikdy neměla čas :D
Novak96
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od Novak96 »

Mě by zajímalo.. Mám jednu slečnu, se kterou jsem se už párkrát viděl.. Měl jsem jí u sebe doma a v podstatě kdyby neměla své dny tak i včetně sexu.. Jenže poslední dobou když se máme sejít - většinou je to ona kdo dá návrh na nějaký den - tak nakonec řekne něco ve stylu, že nemůže, že se jí to nehodí nebo tak..

Např. včera. 2.8.2020 jsem se vracel z kurzu s Princem a volal jsem jí, že mám čas se sejít, řekla, že mám chvilku počkat a že se mi ozve,ale že by to šlo.. Asi po cca 20minutách mi zavolala s tím, že jde zítra do práce a že nechce být unavená .. bylo kolem 16.hodiny.

Nevadí mi, že z toho sešlo, aspoň jsem svojí volnou chvíli využil ke streetování v městě, které mám poblíž domu. Jelikož kurz byl v Praze a Prahu mám 200km daleko tak jsem si tam nechtěl dělat nějakou známost..

Nemáte někdo tušení jak z tohodle vybruslit? Nejde mi o to mít z ní přítelkyni.. vztah teď nechci.. spíš jí chci jako zálohu když budu mít chuť na sex a na ulici se nenajde žádná holka, u které bych vzbudil dostatečný zájem
jachaknecht
Udělil poděkování: 8 x
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od jachaknecht »

Novak96 píše: 03 srp 2020, 14:45 Mě by zajímalo.. Mám jednu slečnu, se kterou jsem se už párkrát viděl.. Měl jsem jí u sebe doma a v podstatě kdyby neměla své dny tak i včetně sexu.. Jenže poslední dobou když se máme sejít - většinou je to ona kdo dá návrh na nějaký den - tak nakonec řekne něco ve stylu, že nemůže, že se jí to nehodí nebo tak..

Např. včera. 2.8.2020 jsem se vracel z kurzu s Princem a volal jsem jí, že mám čas se sejít, řekla, že mám chvilku počkat a že se mi ozve,ale že by to šlo.. Asi po cca 20minutách mi zavolala s tím, že jde zítra do práce a že nechce být unavená .. bylo kolem 16.hodiny.

Nevadí mi, že z toho sešlo, aspoň jsem svojí volnou chvíli využil ke streetování v městě, které mám poblíž domu. Jelikož kurz byl v Praze a Prahu mám 200km daleko tak jsem si tam nechtěl dělat nějakou známost..

Nemáte někdo tušení jak z tohodle vybruslit? Nejde mi o to mít z ní přítelkyni.. vztah teď nechci.. spíš jí chci jako zálohu když budu mít chuť na sex a na ulici se nenajde žádná holka, u které bych vzbudil dostatečný zájem
Ona ti da návrh a pak nemuze? Zkusil bych to jinak. Když ti da navrh tak řekni ze nemůžeš a dej ji protinavrh +3 dny. Když odmítne řekni ok a pak žádná komunikace z tvy strany po dobu 2 měsíců, pak neco navrhni ty. Když ani tohle nepomůže ser na ni budou lepší.
surfernamare
Udělil poděkování: 89 x
Obdržel poděkování: 104 x

Příspěvek od surfernamare »

spíš jí chci jako zálohu když budu mít chuť na sex a na ulici se nenajde žádná
Ak sa na ulici nenajde ziadna, tak predsa oslovuj dalej. Je to lahsie ako presviedcat jednu konkretnu
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od petrpan »

Zdravím. Mam dotaz. Jde o to, ze začínám s jednou holkou a vypadá to dobře. Viděli jsme se jednou a nic zatím kromě líbání nebylo. Ale hodně píše i sama první. Prý jak se ji libim a chce to se mnou zkusit. Byli jsme domluveni na tenhle víkend. Měl jsem přijet, podívat se na film atd. Jenže mi napsala ten den az večer, ze se omlouvá ze píše až teď, ale prý se ji stal úraz a cely den spala :D
Přitom vim ze ne. Protože jsem ji viděl furt on-line. Já ji nic nepsal. Ona evidentně nejaky zájem má. Ale někdy je těžké s ni něco domluvit. Třeba i první schůzka domluva nebyla nic moc. A pak se hrozne dlouho omlouvá a furt říká promiň :) 8-) :lol:

Rad bych ji nějak vyskolil a naznačil ze jako takhle sebou nenechám zametat. Já si ten den našel jiný program když nepsala - jiné rande :mrgreen: :lol:
Ale je fakt, ze s touhle bych to rad zkusil. Co byste doporučili napsat, nějak navrh nebo třeba shit test? Me napadá něco ve smyslu dobry, stane se a k tomu dodat něco ve smyslu tak si nejsme asi souzeni nebo tak něco a zeptat se, jak ji je a sledovat jak bude reagovat.
surfernamare

Zvysit atraktivitu, aby motivacia ist s tebou bola silna.
A to, ci sa jej stal uraz predsa mozes zistit. To ze bola cely den online skor znamena, ze hovorila pravdu.
risktaker
Udělil poděkování: 19 x
Obdržel poděkování: 10 x

Příspěvek od risktaker »

Saty píše: 05 črc 2020, 00:41 Haha taky jsem měl jednu expertku na rušení schůzek. Nejlepší výmluva co jsem zažil, měli jsme dohodnuté rande a přijde mi na insta zpráva:
O: Ahoj, máš teda dnes čas?
J: Jo mám.
O: Já taky ale nechce se mi.

:D
Tak ta hodně neví, co chce a nebo těžký test. Asi bych zareagoval stylem: "Jediná osoba, kterou přemlouvám, jsem já sám, když vím, že musím umýt nádobí (případně jiná neoblíbená činnost), takže s tím Ti nepomůžu. Beru červenou propisku a škrtám Tě v diáři!" (hlasovku a použil bych free intonaci, dal do toho trošku humoru a ukázal, že nebudeš škemrat aby šla) Když už by nenapsala, žádná škoda, aspoň si nebudeš plánovat něco, co zase zruší. Kdyby otočila, tak bych asi ten den už nešel. Neodepsal bych a pak bych jen napsal: "Už jsem na příjmu, jsem místo té naší schůzky byl XY (nějaká zajímavá činnost) a teď koukám, že jsi ještě psala." Situace by se otočila, najednou uhání ona Tebe.
surfernamare

Tento plan ma ale dve velke trhliny :D
Kdyby otočila ...
To sa nikdy nestane, kedze ta hlaska predtym je jasna urazenost a fakt by si musel mat obrovsky hlasovy skill a asi aj pasivnu pritazlivost, aby ju to donutilo otocit.
místo té naší schůzky byl XY (nějaká zajímavá činnost) a teď koukám, že jsi ještě psala
Zase pouzitie "misto te nasi schuzky" akoze: aha spravil som si nahradny program, ked si ma poslala dopiče, aha aky som super
Situace by se otočila, najednou uhání ona Tebe.
Neuhani, skor sa smeje :D
risktaker

Příspěvek od risktaker »

surfernamare píše: 11 pro 2020, 14:17 Tento plan ma ale dve velke trhliny :D

To sa nikdy nestane, kedze ta hlaska predtym je jasna urazenost a fakt by si musel mat obrovsky hlasovy skill a asi aj pasivnu pritazlivost, aby ju to donutilo otocit.

Zase pouzitie "misto te nasi schuzky" akoze: aha spravil som si nahradny program, ked si ma poslala dopiče, aha aky som super

Neuhani, skor sa smeje :D
To, aby Tě nejaká poslala do p*če je nevyhnutelná situace :D Rozhodující je reakce na to. Jasný, je možnost jí na to neodepsat vůbec nic a prostě se na to vys*at. Když už se ale domlouvala na schůzce, předpokládal bych, že tam nějaký zájem byl. V případě, že by psala, tak ano, neodepisoval bych a napsal bych až bych měl čas. Nejde o to, že bych to udělal jí "na truc" a seděl doma a čuměl do zdi, ale že skutečně když by zrušila schůzku, tak bych šel ten čas využít nějak smysluplně a dál bych si nevypisoval s holkou, co evidentně neví co chce. Pokud by nepsala, tak hotovo, vyřešeno.
surfernamare

Nevyhnutelna situacia je to iba vtedy, ak sa urazis :D
Osobne by som na: Já taky ale nechce se mi, odpovedal napriklad: Aha, takze budes nudna?
risktaker

Příspěvek od risktaker »

surfernamare píše: 11 pro 2020, 17:16 Nevyhnutelna situacia je to iba vtedy, ak sa urazis :D
Osobne by som na: Já taky ale nechce se mi, odpovedal napriklad: Aha, takze budes nudna?
¨
Dle instrukcí z jiného vlákna bych se teď měl hádat o to, že je to hrozná reakce, jen abych nepřistoupil na validaci cizího tvrzení :D Ale mně osobně přijde nutnost zpochybňovat každé tvrzení jako taková snaha o falešnou dominanci. Takže klidně validuji, ano, tahle reakce je hodně dobrá a věřím, že by i mohla být úspěšná. :D
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1786 x

Příspěvek od Princ »

Surfere trošku mileji ty nové lidi vítej, než útokem na každý jejich příspěvek :D
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
surfernamare

Preboha naozaj, nejaky som premotivovany dnes :D Neuvedomil som si, ze to je vlastne vsetko od jedneho cloveka
Odpovědět