Zrušení schůzky na poslední chvíli

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Dr.Street
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od Dr.Street »

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak řešíte to když vám dotyčná třeba 2 hodiny předem napíše, že dnešní domluvená schůzka odpadá, většinou z "hrozně" důležitého důvodu, že "najednou musí být v práci déle", i když nikdy předtím nikdy nemusela nebo musí div né posekat zahradu! :D

V tu chvíli bych je nejradši uplně vypípal do slov.. píp, píp, píp...a že at jde do věčných lovišť...což by bylo hodně BETA! Protože mě to dokáže vytočit když člověk schůzce přizpůsobí a zařídí svůj denní program a milostivá si to 2 hodiny před dohodnutým časem zruší!!!

Můžete mi říct vaše typy jak se v této chvíli zachovat a nejradši jí omlátit to její zrušeni přes hlavu? Díky za rady :)

Honza
Obdržel poděkování: 24 x

Re: Zrušení schůzky na poslední chvíli

Příspěvek od Honza »

Stejný problém jako milion vymluv proč se nesejít...

Také nějaké rady? :)
Pokud ti život zavře dveře k čemukoliv, co rád děláš. Otevři si je. Jsou to dveře, tak byly stvořeny, aby fungovaly.
Dr.Street

Příspěvek od Dr.Street »

Honzooo myslel jsem že už se dočtu nejakéé rady :D Tak kluci čekáme! :D
Honza

Příspěvek od Honza »

Dr.Street píše:Honzooo myslel jsem že už se dočtu nejakéé rady :D Tak kluci čekáme! :D
Tak fajn :D Zkus tohle...jelikož se jí přizpůsobit by nebylo ani trochu dominantní, dělám to tak, že když mi zruší schůzku, mě vznikne časová díra... a já jsem někde ve městě. Z toho plyne jedno...Streetgame!!! No a pak dotyčné, která nepřišla, vyprávím o tom, jaká byla škoda, že nešla, protože já vždycky dělám něco šíleného nebo zábavného. To ještě podložím fotkou na FB, kde je zase jiný zážitek a ji bude nakonec líto, že nešla...

Hodně štěstí. ;)
Pokud ti život zavře dveře k čemukoliv, co rád děláš. Otevři si je. Jsou to dveře, tak byly stvořeny, aby fungovaly.
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1785 x

Příspěvek od Princ »

Důležité je, zda sama přišla s protinávrhem. Jestli vidíš, že se snaží, nebo je zřejmé, že nemá dostatečný zájem.

Když nemá dostatečný zájem, kdysi bys prostě sbalil jinou. Dnes ho ale můžeš dobudovat na dálku, pomocí moderních technologií. Přesně jak navrhl Honza, nebo jak o tom píšu já v This Is Game.
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
jihlavak
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od jihlavak »

Přesně, jak píše Princ. Taky si trochu říkám honzo aby se ta tvoje rada spíš nesetkala s tím, že to bude vypadat, že jí moc chceš získat a vychloubáš se, jak to bylo supr.
Honza

Příspěvek od Honza »

jihlavak píše:Přesně, jak píše Princ. Taky si trochu říkám honzo aby se ta tvoje rada spíš nesetkala s tím, že to bude vypadat, že jí moc chceš získat a vychloubáš se, jak to bylo supr.
Ale tam budeš s kamarádkou nebo budeš dělat cokoliv super. Samozřejmě musíš to provést rafinovaně. Být tam kulisou, pronesený jakože mimochodem... :!:
Petr Bureš
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od Petr Bureš »

Ahoj lidi :)
Zrovna včera jsem měl jít s jednou holkou na date, jenže asi hodinu před tím to zrušila, že je hrozně moc unavená :evil:
Pak jsem ji jen naznačil, že okey... a napsal jsem jí, že jdu teda s někým jiným - (nahradil jsem ji jinou) pak mi jen psala, co všechno dělala... dnes je teda den "D" kdy půjdeme 8-)
Ivo333
Udělil poděkování: 4 x
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo333 »

Takže to nakonec vyšlo?
barbanek
Obdržel poděkování: 6 x

Příspěvek od barbanek »

Ahoj,
stalo se mi, že holka pouhých 45 minut před schůzkou poslala SMS, "že se moc omlouvá, ale ten den to vážně nedává".
Byl jsem skoro na odchodu, takže mi to celkem hnulo žlučí :oops: - nebylo to první rande, inteligentní holka, co nevypadala, že by na poslední chvíli couvla s takhle primitivní hláškou...
Co může nestíhat v sobotu? Žádná hoňka z práce, času dost, rodiče vyjetí na chalupu, na starost jen vypravit sama sebe.
A pak mě blesklo hlavou - možná právě SEBE. Může to být test, ale i nemusí. Co napsat?
Tak odepisuju: "Chápu, že chceš být dokonalá... Tak v 7, posunu rezervaci, místo zůstává. To se mi hodí, ještě si něco zařídím."
Čekal jsem nějakou další přiblblou vytáčku a ejhle - přišla na ženskou šokující odpověď: "OK, budu tam".
A byla tam a byla dokonalá.
Co z toho plyne? Že ženské, když říkají A, myslí v drtivé většině případů B, ale přesto bychom měli na zlomek sekundy zvážit, jestli by A z nějakého nepravděpodobného důvodu nemohlo být opravdu A. Protože i ženy mají svoji logistiku a než by šly na rande v nedokonalém outfitu, v němž by nebyly spokojené samy se sebou, jsou ochotny ho raději zrušit.
O pár dní později, když už jsem na tuhle epizodu zapomněl, řekla pravdu (možná...) sama: Měla vymyšlený účes i líčení ke konkrétnímu outfitu, ale ta mrcha halenka v sušičce ne a ne doschnout! A za půl hodiny se přelíčit a přečesat nestihne! Tak radši nic, než s blbým pocitem ze sebe sama!
Asi je to tak i dobře. Člověk, který se necítí v pohodě, přenáší tento pocit i na toho druhého, takže možná radši nic než pokažené rande. :roll:
martin123
Udělil poděkování: 459 x
Obdržel poděkování: 302 x

Příspěvek od martin123 »

Neřekl bych úplně, že tohle bude nejčastější důvod zrušení schůzky - spíš bych z tohoto důvodu čekal, že navrhne jen odložení. Ale tvá reakce zní dost fajnově.
martin123
Udělil poděkování: 459 x
Obdržel poděkování: 302 x

Příspěvek od martin123 »

Ale ten myšlenkovej balast okolo toho - naštvanost na ní; přemýšlení, proč by jako nemohla,.... Sice si můžeš tohle myslet, proč ne....ale je to neužitečné, prostě zbytečné.
Místo toho, aby jsi jí odepsal to, co jsi odepsal a nebo něco jiného, co bude prostě technologicky sedět, a hned přemýšlel, jak můžeš využít!! tu časovou mezeru, ty jsi začal přemýšlet prostě nad zbytečnostmi.
Holky ti budou rušit rande i v budoucnu. Chceš se tím opravdu vždy nechávat takhle rozházet?
aldot
Udělil poděkování: 222 x
Obdržel poděkování: 40 x

Příspěvek od aldot »

martin123 píše: 17 dub 2019, 20:15
Holky ti budou rušit rande i v budoucnu. Chceš se tím opravdu vždy nechávat takhle rozházet?
Ako to riešiť? Klasicky "Nevadí, idem robiť XY" alebo "Aspoň sa viac spoznáme "?

Mne sa stalo:
a) Holka bola v Dánsku. Prvý posun "prídem o dva týždne neskôr, lebo zamestnávateľ" a druhý posun "Keď prídem na Slovensko, kamoška zohnala brigádu." Po tom druhom raze prišlo z mojej strany "Dovi dopo"
b) holka teraz cez koronu. volala, že sa nemôže stretnúť, lebo že si našla inde prácu a cez víkend sa sťahuje. Evidentne priehladna blbosť. V momente dovi dopo.
c) Holka je vraj v Rakúsku ako opatrovateľka. vraj do konca mesiaca sa nemôže dostať na Slovensko. Plus ďalšie dva týždne zo zákona karanténa apod. Tiež si myslím že to bude dovi dopo aj keď navonok to reálne je, no nejaví extra záujem inde.
D) holka ma home office ale pri navrhnutom termíne vraj musí byť v práci celý týždeň. Na druhý deň sa sama ozvala, že nemá záujem vôbec o stretnutie ani o nič viac a že nebola voči mne úprimná.

dovi dopo myslím v zmysle že prestanem písať. Brať to ako jasný signál na nezáujem(max friendzone) alebo test, či som trpezlivý a nejde mi len o sex? píšem si s inými na dennej báze, len sa s tým dosť často stretávam.

Stretávam sa aj s testom(každá žena čo si vymením viac ako 10sprav) "mala som dlhý hovor s mamou/sestrou/kamoškou" ale to neriešim, tam je reakcia "nevadí , aspoň som si porobil nejaké veci."
Net: 6 (Badoo: 3 Zoznamka: 1 Pokec2) Naživo: 2
aldot
Udělil poděkování: 222 x
Obdržel poděkování: 40 x

Příspěvek od aldot »

Princ píše: 26 lis 2015, 21:24 Důležité je, zda sama přišla s protinávrhem. Jestli vidíš, že se snaží, nebo je zřejmé, že nemá dostatečný zájem.

dostal som aj protinavrh, ale bol povedany aby som sa nenahneval. čiže aby mi zalepila hubu.
ako neriešim ju konkrétne,(hľadám, píšem oslovujem ďalej) ale ani protinavrh nemusí nutne znamenať že má záujem.
Net: 6 (Badoo: 3 Zoznamka: 1 Pokec2) Naživo: 2
Andytnt

Příspěvek od Andytnt »

Teď "randím" s mistryní na rušení schůzek, krom toho, že se ze svých osobních důvodů zatím nechce posunout na úroveň vztahu, což bych překousl protože o ni vážně stojím, tak mne vážně vytáčí její chování. Uvedu příklad, vím že má hodně málo volného času, takže chápu, že si pro mne moc času nenajde, ale když jí od středy prosím aby mi zdělila kdy bude mít čas se sejít, vím že to bude pátek nebo víkend. Každý den jí připomenu, že mi ještě neodpověděla, prohodíme si stohy textu o jiných tématech, ale čas stále nevím. Pak přichází sobota podvečer a ona mi napíše, že se nesejdeme ani na přátelskou schůzku. Tak jsem se rozčílil, protože kdyby mi tohle napsala alespoň v pátek tak si udělám jiné plány na víkend. Napsal jsem jí hodně emotivní, vyčítavou zprávu a čekal jsem, že už mi nikdy nenapíše. Právě naopak následoval týden velmi akční konverzace tak si říkám, asi zájem má. Pak měla následovat nová schůzka, den před ní to vypadalo, že snad ani nevydrží a dorazí ještě ten večer. No a hádejte co, nejenom, že mne v den kdy jsme se měli sejít do 14h napínala s odpovědí a stejně tam nebyl čas, v 16h napsala že prší, což mne by neodradilo, ale chápu, a když jsem navrhl alternativní program, odřekla to úplně. Kašlu na ni, buď teď ona projeví nějakou iniciativu a nebo končím.
Odpovědět